Trocha BDSM prvků může okořenit váš sexuální život

Pokud vám vaše sexuální aktivity už připadají trochu fádní, je asi nejvyšší čas udělat nějakou změnu.

Mnoho lidí, které omrzelo klasické milování, se inspiruje u BSDM sexu. Neznamená to ovšem automaticky nutnost nechat se bičovat, případně zažívat jiné útrapy. Hrátky tohoto typu mohou být vzrušující, avšak zároveň poměrně nevinné.

Vhodné oblečení

Chcete-li nějaké erotické osvěžení, začněte třeba výběrem vhodného oblečení. Nebojte se latexu při sexu. Nijak vaši kůži nepoškodí. Jen je potřeba používat speciální pudr, který dokáže udržet pokožku, ale i samotný latex v dobré kondici.

Oblečky typu latex korzet nebo celotělový oblek nemusí ze začátku působit příliš pohodlně, ale postupem času si zvyknete. Navíc kontakt s tímto druhem materiálu dokáže vzrušit i jedince, kteří jinak běžně s BDSM pomůckami do kontaktu nepřicházejí.

V případě, že vám latex oblečení z nějakého důvodu vadí, není problém vyzkoušet alternativu ve formě pravé kůže či umělé koženky. Kožené korzety jsou taky sexy a vyrábí se jak pro dámy, tak i pro mužskou část populace.

Doplněk k oblečení

BDSM oblečky nemusí, avšak zároveň mohou obsahovat i různé dráždivé prvky, nejčastěji ve formě umělohmotných penisů. Tato dilda jsou buďto pevnou součástí oděvů nebo se dají od oblečení oddělovat.

Tyto modely mohou být na petentky či mají podobu kroužků. V případě kroužků je možné využít téměř všechny běžné rozměry dildů, které se dnes dají standardně koupit. Kroužky se pak společně s umělým penisem či vibrátorem připevňují k tělu řemeny.

Kouzelná hůlka

Vibrátory a dilda se během BDSM praktik používají zcela běžně, nicméně lidé, kteří touží po opravdu nezapomenutelném zážitku, používají hlavně Magic wand. Jedná se v podstatě o masážní hlavici, se kterou lze s vhodnými nástavci dráždit nejen ženské pohlavní orgány, ale také konečník.