Swingers party ano či ne

Pro někoho je to naprosto vzrušující představa a někdo toto celé zavrhuje, protože si nedovede představit to, že by si měl s někým vyměnit partnera a ještě vidět toho svého souložit s někým jiným. Je to otázka názoru. Jsou páry, které tyto akce navštěvují pravidelně a mezi takové patří i moje kamarádka, kterou jsem samozřejmě okamžitě poté, co se mi svěřila, vyzpovídala.

jura-photography / Pixabay

Sama jsem nikdy na takové akci nebyla a tak jsem byla zvědavá. Kamarádka vyprávěla, že s partnerem jezdí již několik let na takové akce a mají z toho velmi dobré zážitky, prý to okoření jejich sexuální život.

Na swingers party může přijít buďto žena sama, nebo v páru, nikdy dovnitř nepustí pouze samotného muže. Platí tam pravidlo, že slovo „ne“ skutečně znamená „ne“ a tak pokud nedáte souhlas, tak se po vás nikdo takzvaně sápat nebude.

Samozřejmostí je použití ochrany. Souložit můžete buď v soukromí, nebo na veřejném místě, kde se k vám mohou přidat i další účastníci swingers party. Na těchto akcích se platí vstup. Pokud jde žena sama, tak vstup neplatí. Proč je to pro někoho vzrušující a někomu představa, že by takovouto party navštívil, neuvěřitelně vadí?

Jde o povahu člověka. Pokud se dotyčný na to cítí a přijde mu to vzrušující, tak do toho jde. Láká ho představa zkusit něco nového a přitom vědět, že partnera nepodvádí, protože ten k tomu dal souhlas. Bránit vám může například stud, ale co jsem vyzvěděla, tak na tyto akce chodí naprosto obyčejní lidé, kteří mají také nedostatky.

Modelky s velikostí XS tam prý nepotkáte. Pokud tedy řešíte nějaké to kilo navíc, tak byste měli být v pohodě. Vadit vám ale mohou i jiné věci a to například fakt, že když tam přijdete, tak zjistíte, že to vlastně ani nechcete. Nikdo vás do ničeho nutit nebude, a pokud zjistíte, že se účastnit swingers party nechcete, tak můžete svobodně odejít.