Robosex, umělá inteligence a nová forma vztahů moderního člověka


Sex s roboty nebo realistickými pannami oplývajícími umělou inteligencí není sci-fi, ale reálná skutečnost. Průmysl točící se kolem robotů generuje miliardy dolarů. Ani ti určení pro intimní chvíle nezůstávají pozadu. Aktuální světová pandemie trhu se sexboty jen přidává na obrátkách.

Robosexuální svoboda

Erotické chvilky se sexuálními roboty jsou jistě nevšedním zážitkem, Přemýšleli jste už někdy nad tím, jaké by to bylo, mít sex s robotem nebo realistickou pannou s AI?

Vašim tajným erotickým fantaziím nestojí nic v cestě. Můžete dát průchod svým touhám. Neřešit stud, náladu nebo nastavení partnera či partnerky. Stejně tak můžete zapomenout na strach z nemocí či nevěru.

Ultrarealismus a umělá inteligence

Na začátku vývoje sexuálních robotů a realistických panen sex dolls byla snaha tvůrců o maximální napodobení lidské bytosti. Ta dnes dosáhla téměř dokonalosti. Realistické panny, které jsou běžným uživatelům nejdostupnější, jsou propracované do detailu.

V robotickém průmyslu zaměřeném na sexuální roboty probíhá posledních několik let boj o propojení věrných lidských kopií s umělou inteligencí. V současné době sexboti disponují schopnostmi jednoduché komunikace, umí reagovat na doteky, vzrušit se, mají teplotu lidského těla, tep nebo třeba funkční G bod. Jejich povaha lze jednoduše nastavit a změnit.

Nejvyspělejší sexboty současnosti pořídíte v řádu statisíců korun a pravdou je, že na plynulou konverzaci s nimi si budeme muset ještě pár let počkat. Stejně tak jejich oživení, co se týče přirozenosti pohybu, je stále hudbou budoucnosti.

Trend sólo sexu

Z vědeckých výzkumů posledních let vyplývá, že mladí lidé ztrácejí stále více zájem o sex a tradiční formy vztahů. Jejich život se přesouvá do virtuálního prostoru a komunikační návyky se mění.

Digisexualismus je nejvíce rozšířený v asijských zemích, především v Japonsku, které populačně vymírá. Nad vlastnictvím sex doll se zde nikdo nepodiví. Ani když s nimi vyrazíte na výlet či do restaurace.

Mnozí lidé, především ti dříve narození, mohou tento trend považovat za úchylný a nezdravý. Konzervatismus tu byl vždy. Změna sexuálního chování je však přirozeným odrazem moderní evoluce člověka, jeho stále intenzivnějšího propojení s technologiemi a virtuálním světem.

To, že náš milostný život bude za pár let vypadat úplně jinak, než ten našich prababiček, je zkrátka fakt. A roboti v něm budou mít s velkou pravděpodobností zásadní roli.