Pár tipů, jak sbalit holku

Jak sbalit holku je individuální, protože jde o to, jaký typ holky to je. Každá se nechá sbalit jinak. Nejdřív tedy zjisti, jakou holku bys rád sbalil. Jestli je to romantička, koketa, zlatokopka, obyčejná holka, nebo holka, co je ráda středem pozornosti.

Romantičku sbalíš většinou na večeři při svíčkách, na výlet do přírody, na kytičku, na vše co je jemné a něžné, stejně jako ona sama. Pokud vybíráš romantickou holku, pak zvaž také fakt, zda tě romantika bude bavit do nekonečna, aby tě hra na romantika brzy neomrzela.

Koketa na sebe ráda upozorňuje a ráda se baví s ostatními muži. Sbalíš ji tak, že se jí nebudeš vtírat do přízně a spíše budeš dělat, že je ti ukradená. Koketu svým způsobem přitahují frajírci, proto bude dobré, když si i ty na něj zahraješ.

Pokud máš peněz na rozhazování a rád ukazuješ, že na to máš, tak jdi do zlatokopky. Zahrň ji dárky a neustále jí něco nakupuj. Zlatokopka ti bude zobat z ruky a udělá naprosto vše, co po ní budeš chtít. Zlatokopky o sebe navíc velmi dobře pečují, a tak se budeš ve společnosti ukazovat s opravdovou kostí.

Jsi-li obyčejný kluk, hledej k sobě i obyčejnou holku, kterou také sbalíš na obyčejné věci. Kino, výlet, večeře. Večeří všeobecně nikdy nic nezkazíš. Jde jen o to, vybrat dobrou restauraci. Vezmi holku na procházku, povídej si s ní o jejím psovi, o vaší práci, vezmi ji na zmrzlinu. Obyčejné holky se balí celkem jednoduše a nedá to mnoho práce.

Pokud chceš sbalit holku, která je ráda středem pozornosti, pak je velmi jednoduché, když jí budeš podporovat v tom, co ráda dělá. Dopřej jí fakt, že na sebe bude upozorňovat, a i když ti to nemusí být zrovna příjemné, tak zatni zuby. Ona ocení, že ji neomezuješ a nebráníš jí v tom, aby byla zajímavá.