Nuda v posteli? Nastal čas na změnu!

 

Mít doma krásnou ženu a začít se s ní nudit v posteli je asi to nejhorší, co může nastat! Do této situace se ale bohužel postupem času propracuje jakýkoli pár! Zapomeňte rychle na to, že vás počáteční zaláskování bude provázet po celý život! Některé dvojice se chlubí tím, že je u nich situace ještě lepší než růžová. Mnohdy ovšem tito lidé lžou sami sobě. Stydět se za ochladnutí ve vztahu není třeba. Spíše se vyplatí začít se situací aktuálně něco dělat! Že nevíte, jaké kroky byste měli podniknout? Pak se začtěte do následujících řádků. Nabídneme vám několik funkčních rad.

Prostě ji a sebe jen povzbuďte

Ne, na mysli skutečně nemáme pokřiky známé z kolektivních sportů! Povzbuzení musí být maximálně jemné a něžné. Bohatě postačí vytvořit romantickou atmosféru. Koupíte svíčky, vůni do aroma lampy a nějaký ten povzbuzovací přípravek. Výborná jsou nejrůznější afrodisiaka. Pánové jistě ocení takové feromony a ženy lubrikační gely, jež dokážou zvýšit citlivost v intimních partiích. Najednou se poté začnou dít věci.

Nebojte se sexuálních hraček

Především ženy mají většinou přirozený stud. Mnohé intimní pomůcky v nich nahánějí spíše pocity úzkosti než vzrušení. Proto také nemusíte ihned kupovat pomůcky pro sado maso praktiky anebo nějaký velký vibrátor budící více než respekt. Na trhu existují pomůcky typu dild a nejrůznějších dráždidel, jež vypadají poměrně jednoduše a vzbuzují luxusní dojem. Jejich využití se pak může stát pravidelným třeba při předehře.

Za své nákupy se nemusíte stydět

Spoustu z nás by nikdo nedonutil navštívit nějaký kamenný sexshop! Není se čemu divit, prostě si svou intimitu hlídáme a nepotřebujeme každému sdělovat, že bychom chtěli sexuální život okořenit. I proto si nechejte zaslat jakékoli zboží tohoto typu na vlastní adresu. Vyberete si je jednoduše online.