Nenechte upadnout váš vztah do stereotypu

Návodů na zlepšení stávajícího vztahu s vaším protějškem najdete na internetu i v tištěných médiích jednoduše spoustu. Otázkou ale zůstává, zda rady o potřebě tolerance, dobré komunikaci a romantické večeři při svíčkách splní svůj účel, pokud to partnerům skřípe v posteli. Ačkoliv se může zdát souhra v sexuálním životě druhořadá, opak je pravdou. A jak jinak zvýšit šance na oboustrannou spokojenost při intimních hrátkách než s pomocí erotických hraček pro dospělé, případně zpestřením sexuální rutiny dováděním na neobvyklých místech?

Erotické prádlo patří již ke klasice

K erotickým hrátkám patří jistě kvalitní, vkusné erotické prádlo. Muži jsou především vizuální tvorové, proto důmyslně zakryté intimní partie ženy svůdným kouskem látky dokážou doslova divy. Nebojte se, dámy, více zaexperimentovat a překvapte partnera třeba kostýmem zdravotní sestřičky nebo nezbedné školačky. Také materiály a především barvy skvěle poslouží. Co tak červený satén, průhledná krajka nebo černý latex? Osvoboďte svou mysl od předsudků.

Milostná předehra se může uskutečnit klidně v restauraci

Jestliže vás láká vyzkoušet sex na neobvyklých místech, ale tak trochu se pořád ostýcháte, začněte zlehka. Nemusíte s partnerem hned uspokojovat vaše potřeby v převlékací kabince v přeplněném obchodě. Ani není nutné rušit návštěvníky kina při sledování napínavého filmu vaším tlumeným vzdycháním. Tyhle praktiky klidně přenechte ostatním. Zaměřte se na formu vzrušení, o kterém nebude vědět nikdo jiný než vy a váš partner. Venušiny kuličky, případně vibrační vajíčko zajistí ženě mnoho příjemných chvil třeba při příjemné večeři v restauraci, v divadle a kdekoliv jinde. Jestliže navíc muž disponující dálkovým ovladačem překvapí svou milou a spustí hračku v neočekávaném okamžiku, pak je budoucí scénář večera více než jasný.

I v domácím prostředí lze zažít nevídané věci

Patřičně natěšení jste se dopravili z restaurace domů a rozhodně nechcete večer ukončit stereotypním sexem jako vždy. Zapojte do hry robertka. Jde o klasiku, kterou nikdy nic nezkazíte. Co ale zajít trochu dál a vyzkoušet dámské i pánské dildo? Nebo dokonce oboustranné dildo?

Obdoba vibrátoru slouží ke stimulaci vaginální i anální oblasti s tím rozdílem, že nevibruje. Možností je zkrátka mnoho. Vyberte s partnerem tu, která se vám oběma bude líbit, obohatí váš sexuální život a přivodí nespočet báječných chvil.