Nejnovější studie odhaluje, jak zaručeně uspokojit ženu

Sex, na jehož konci jsou dva spokojení (přesněji uspokojení) lidé, není samozřejmost. Především pak z pohledu ženské populace, která často vyžaduje více pozornosti a notnou dávku zručnosti – jinak se výsledek v podobě bouřlivého orgasmu nedostaví. Pokud jste v posteli zkoušeli „kde co“, ale bez uspokojivého výsledku, inspirujte se příště nejnovějším výzkumem akademiků z Indiana University School of Medicine. Ve spolupráci s instruktážní stránkou OMGYES odhalili způsoby, jak maximálně zvýšit úroveň ženiny slasti. Techniky rovnou pojmenovali.

3 druhy ženského orgasmu

Nejnovější poznatky o ženském orgasmu publikované v časopisu NeuroQuantology hovoří o třech typech ženského orgasmu. V praxi to znamená, že způsobů, jak uspokojit ženu, se nabízí velmi mnoho. Samozřejmě záleží na tom, zda hovoříme o uspokojení klitorálním (to žena zvládne sama, třeba pomocí šikovného pomocníka zvaného womanizér), vaginálním a smíšeném, kdy zažívá vyvrcholení při perfektní spolupráci s partnerem. „Speciálním“ typem orgasmu je tzv. cervikální. Toho ženy dosahují stimulací čípku a jeho okolí.

Jak zlepšit prožitek z vaginálního sexu?

Vraťme se ke studii, kterou jsme zmínili v úvodu. Oproti ostatním výzkumům se totiž nezabývá erotickými pomůckami nebo praktikami, jako je masturbace či orální sex. Vědci se zaměřili na techniky, díky kterým může partner skokově vylepšit pohlavní styk.

Techniky publikované v rámci dané studie dostaly názvy, které by pasovaly spíše na jiný druh činnosti. O jejich efektivitě přesto nelze pochybovat. První „angling“ (česky „úhlování“) spočívá v rotaci, zvedání a podklesávání pánve nebo v kyčlích a drtivá většina respondentek (87,5 %) díky ní zaznamenala citelné zlepšení, tedy mnohem intenzivnější styk.

Za vyzkoušení určitě stojí také další zmíněné techniky. „Shallowing“ neboli „mělčení“, kdy žena udržuje penis (pozor – platí také pro sexuální pomůcky či prsty) při vstupu do vagíny, uspokojila 83,8 % žen.

Třetí příčku získala technika „rocking“, tedy „kolébání“. Její podstatou je tlačení a tření klitorisu penisem, který zůstává uvnitř vagíny.

A konečně čtvrtá technika „pairing“, která se zamlouvala 69,7 % žen. „Párování“ kombinuje stimulaci klitorisu a vaginální styk.