Jak si říct partnerce o piss

Piss, neboli pomočování se navzájem, nepatří mezi praktiky, které se dělají běžně, ale je spousta mužů, ale i žen, které tuto techniku vyžadují a touží po nich. Jak si ale říct o něco, u čeho si nejsme jisti, že to druhá polovička bude opravdu chtít? Na takovou otázku není snadné se zeptat, protože odpověď může být záporná a člověk, který se tohoto bojí, se raději neptá. Jenže pokud vás to skutečně láká, tak to budete chtít vyzkoušet a jak jinak to vyzkoušet, než že si o to řeknete.

bobschwenkler / Pixabay

Zeptejte se naprosto nenápadně a to tak, jestli vaše přítelkyně tuhle metodu někdy vyzkoušela. Podle jejích reakcí, pak zjistíte, co dál. Pokud budou reakce záporné, tak řekněte pouze, že se ptáte jen proto, že vás zajímá, kam až v sexu zašla.

Pokud se bojíte přímé konverzace, tak se zeptejte partnerky v konverzaci přes telefon, nebo přes chat. Na to jsou chaty a SMS zprávy naprosto dokonalé. Nikdo totiž nepozná, že se stydíte, nebo že jste v rozpacích a můžete reagovat tak, jak chcete, protože vás nikdo nevidí. Netroufáte-li si na konverzaci přímou, tak se ptejte takto.

Jestliže bude partnerka hned reagovat jako že ne, a že něco takového nepřichází v úvahu, tak to přejděte, pokud bude váhat, tak s ní rozviňte téma a mluvte o něm častěji, pokud řekne rovnou, že je to věc zajímavá, tak do toho jděte. Třeba zrovna toto dá vašemu vztahu jiný rozměr. Dost možná se dostanete úplně do jiné dimenze v sexu.

Zde není nic zakázaného, pokud to chtějí oba a není nic, co by bylo mimo hranice, pokud je to přání obou dvou partnerů. Do praktik však nesmíte nikoho nutit a vše by mělo vycházet jen z vás a z toho co opravdu oba dva chcete. Jakmile s něčím někdo nesouhlasí, musí to ten druhý brát na vědomí. Každý nejde do všeho a ne vždy se všem líbí to samé. Pokud na takového partnera narazíte, tak z toho můžete mít jedině radost a být rádi za to, že to takto mezi vámi funguje.