Co se bojí muži ženám v posteli přiznat

Také máte touhy, se kterými se bojíte jít ven, protože se obáváte, že na vás partnerka bude divně koukat? Jaké věci se muži bojí ženám přiznat?

TheresaOtero / Pixabay

Je toho více. Mezi ty nejtajnější věci, patří například to, že byste si do postele přál ještě jednu ženu, kromě té vaší. Tento fakt samozřejmě říct své partnerce nelze jen tak. Mohli byste riskovat rozpad vašeho vztahu, nebo by vám to mohlo uškodit jiným způsobem, sice ne tak hrozným, ale uškodit by vám to mohlo. Dost možná, že by na to mohla i partnerka kývnout, ale pak by mohl nastat zásadní zlom v momentě, kdy by k tomuto skutečně došlo a vaše partnerka by během tohoto aktu, mohla pocítit, že jste jí odstrčil na druhou kolej.

Tato představa proto bývá pouze snem, nikoliv skutečností. Co dále pak nechtějí muži ženám přiznat? Platí to i o skupinovém sexu, to je také něco, co nejednoho muže láká a přesto o něm své partnerce neřekne a to proto, že mají obavy z jejích reakcí. Lehce se ani neříká to, že by partnerce rád sprostě vynadal, když spolu souloží. Pro nejednoho muže je to vzrušující, ale strach z toho, že se partnerka urazí, je velký. Mnohdy se muži schovávají za to, že jejich bývalé to braly jako normální věc. Vědí totiž, že když to takhle podají své partnerce, tak si svým způsobem sáhne do svědomí a bude si říkat, že by se asi měla přizpůsobit.

Skutečnost však může být jiná a bývalé partnerky o této úchylce ani nemusely vědět. Muž to tak prezentuje pouze proto, že by si to přál a chce partnerku donutit k tomu, aby mu jeho sen splnila. Co dále pak muži svým partnerkám neříkají? Je to také to, že je třeba vzrušuje představa, že spí s kamarádkou své partnerky, protože jim kamarádka připadá neuvěřitelně sexy. Dost možná i víc, než přítelkyně sama. Jsou prostě věci, o kterých se chtě nechtě mlčet musí a často v myslích zůstanou jen jako neuskutečněné sny.