Co přinést do postele, aby to bavilo i vaši partnerku?

Muži bývají často otevřenější experimentům v posteli. Může se stát, že ve vašem vztahu je to zrovna vaše partnerka, kdo by přivítal nějakou novou hračku, doposud nevyzkoušenou polohu nebo třeba trochu drsnější praktiky. Zkuste to a uvidíte! Třeba se bojí a vy jí dáte najevo, že něco takového také uvítáte.

Jestli máte spíš strach, jak vaše drahá polovička přijme skutečnost, že do postele nosíte erotické hračky, možná se vám budou hodit následující tipy, s čím začít.

Především nedejte najevo, že vám nestačí

Umělá vagína vážně není dobrou volbou. Možná později, ovšem ne jako první erotická hračka, kterou si domů přinesete. Partnerka by tím mohla získat představu, že vám z nějakého důvodu nevyhovuje.

Co je naopak povoleno, je vibrátor. Ano, ano, naopak to prostě funguje. Vy víte, že ho nepřinášíte proto, aby vás nahradil. Když vyberete nějaký vylepšený, třeba takový, s nímž dráždíte zároveň i klitoris, bude partnerka určitě nadšená.

Zkuste dát důraz na její blaho

Jestli chcete partnerku naklonit erotickým pomůckám, přineste jí nějakou, která jí přivodí doposud nepoznané pocity. Jistěže později si budete vybírat i hračky určené primárně pro muže, ale zpočátku je lepší se trochu obětovat.

Obětovat a objevovat. Začněte prozkoumávat hračky pro ženy. Říkají vám něco pojmy jako vibrační vajíčka, vaginální činka či venušiny kuličky? Pokud ne, tak je nastudujte. Vaše drahá polovička je možná ještě také nezná, ale určitě je velmi ráda pozná.

Začněte zlehka

V den, kdy se rozhodnete vyrukovat s erotickou hračkou, buďte milí. Ženy dokáže nažhavit romantika, tak nějakou připravte. Večeře, svíčka, nebo květiny? Nachystejte překvapení, nejspíš bude v šoku, co se děje, takže už ji potom jen tak něco nešokuje. Také ji příjemně naladíte, takže vám potom odkývne vlastně cokoliv.

Pokud si chcete pojistit, že bude dostatečně naladěná, přimíchejte do večeře afrodiziaka nebo vařte z nějakých potravin s afrodiziakálními účinky. Patří mezi ně čokoláda, ryby a plody moře, hummus, jahody, meruňky, broskve, datle, fíky, chřest, cibule, mrkev, skořice, hřebíček, vanilka, ořechy, šampaňské či víno. Něco z toho si určitě vyberete.

Nakonec určitě dojde i na to, co si přejete vyzkoušet vy

Jakmile vaše drahá zjistí, že sexshop není sprosté slovo a erotické hračky vztahu rozhodně neublíží, spíš naopak, bude snadné prosadit vaše zájmy. Jako příští pomůcku už si třeba vyberete něco, po čem vaše srdce vždycky toužilo. A možná v rámci všeho toho experimentování nakonec dojde i na anální sex. Jakmile člověk jednou začne poznávat nové věci v milování, má chuť objevovat stále další a další. Možná tomu nebudete věřit, ale objevování v této oblasti je prakticky nekonečné. Však se inspirujte na Facebooku sexshopu Růžový slon a uvidíte sami. Sbírka jejich tipů a rad je dost obsáhlá.

 

https://youtu.be/AvOB2od4MTY