Zdravotní obuv Santé obouvá nohy zdravě i módně


Kdysi byla zdravotní obuv mimo módí vlnu a nosili ji skutečně jen ti, kteří již s problémy nohou či pohybového aparátu zápasili. Moderní zdravotní obuv, jakou je i česká značka Santé, je jinou.

Moderní design bez kompromisu – to je zdravotní obuv Santé, která je na trhu již od roku 1997. Značka se zaměřuje na sortiment pro celou rodinu, od dámských, přes pánské, až po dětské boty. Ve výrobě své obuvi uplatňuje dlouholeté zkušenosti, co se týče zdraví nohou a přirozeného pohybu. Firma svými výrobky pečuje též o zdravé dětské nohy od narození, až do školního věku. Speciální sortiment pak tvoří obuv pro profesionály ve zdravotnictví.

Zdravá chůze je pouze ve zdravých botách

90 až 95 % lidí se rodí se zdravou nohou. Už v dětství si nohy zničíme nesprávnou obuví. Až 90 % dětí začíná školní věk s nohama ve špatném stavu. Přitom je to někdy až s podivem. Osvěta kolem zdravého obouvání je dnes velká, vybrat se dají i kvalitní dětské boty. I obuv Santé se specializuje na boty již od dětského věku. Máte proto u jedné značky možnost obouvat v podstatě celou rodinu.

Nepodceňujte kvalitu domácí obuvi

Zejména v dnešní době trávíme v domácí obuvi dlouhé hodiny. Není proto jedno, co máme na nohou. Na domácí obuvi záleží a bolest hlavy, zad, kloubů či únava nohou úzce souvisí s tím, co nosíme na nohou. Ani bosá chůze není ideální. Dnes v domácnostech preferujeme tvrdé povrchy, a ty jsou pro chůzi bez bot zcela nevhodné. Děti navíc na tvrdých podlahách kloužou, což je nebezpečné i nevhodné pro vývoj pohybového aparátu.

Pojďte si vybrat kvalitní domácí obuv ze sortimentu zdravotní obuvi Santé

Zdravotní obuv Santé nabízí ideální pantofle a domácí sandále. Jde o obuv, která respektuje potřebu naší nohy, z kvalitního materiálu, nejčastěji z usně. Tyto boty využijete nejen jako domácí obuv, ale i jako zdravé letní obutí na zahradu či pro volný čas. Obuv Santé nabízí e-shop Celar.cz.