Ukažte nejen na stadionu, jaký je váš oblíbený fotbalový klub

Fotbal je pro mnohé z nás jakýmsi magickým výrazem. Když nakupujeme lístky na zápas svého oblíbeného klubu, jsme neskutečně natěšení na to, co borci na hřišti předvedou. Jen málokdo ale vyráží na stadiony s tím, že je pouze nestranným pozorovatelem. Každý fanoušek dává najevo příslušnost ke svému fotbalovému týmu nejen hlasitým povzbuzováním, ale především svým vzhledem. Většinou je oděn do repliky dresu některého z playerů anebo má pouze šálu, čepici či jiný oděv jasně symbolizující klubové barvy. Co ale v jiném prostředí? Nezapomínáte trochu na své družstvo? Ať už se jedná o Plzeň, Baník Ostrava, Slavii, Spartu či jiný klub, nebojte se dát svou příslušnost najevo. Jak? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Tričko jako základ

Fandit mnohdy lze klidně i doma u televize nebo si prostě oblečete tričko v klubových barvách, v němž vyrazíte na procházku. Výbornou volbou pro fanouška Slávie je například model s nápisem Jsem hrdý Slávista. Stejně tak není problém sehnat tričko, na němž bude zobrazen klubový znak. Co se týká barev, samozřejmě se bude jednat o červenou nebo bílou. Optimálně o jejich kombinaci. Stejně tak se jistě budou hodit i mikiny třeba s totožným, případně podobným sloganem.

Ostatní doplňky

Různých doplňků poukazujících na příslušnost k fotbalovému klubu HET ligy je spousta. Vcelku nenápadné jsou náramky. Jejich nošení je ovšem velmi jednoduché a můžete je na sobě mít v jakékoli situaci, což se o mikinách říct nedá. V teplém prostředí se samozřejmě vysvléknete. Výborné jsou i nejrůznější přívěsky, klíčenky anebo hrnek, z něhož budete denně pít.

Nezapomínejte ani na své děti

Který fanoušek by nevzal na fotbal své dítě? I na ty se vyplatí myslet. Veškeré doplňky mohou být k dostání i v dětských velikostech. Stačí si jen najít ten správný eshop. Naším tipem je fanshop na adrese https://www.fandime.eu. Z pestrého sortimentu si tady zcela jistě vyberete.