Proč začít s bojovým sportem?

Bojový sport vám zvýší fyzickou kondici, naučí vás koncentrovat a také se ubránit útočníkovi. A co všechno vyžaduje? V první řadě chuť a odhodlání. Nesmíte se ale také bát bolesti. Ano, při tréninku na vás přistane nejedna rána. Naopak vhodný není pro agresivní povahy, kteří si pěstmi zvyšují své ego.

Ani se nemusíte chtít stát mistrem světa v MMA, byť uznáváme, že tento titul není k zahození. Spousta lidí trénuje pro dobrou kondici, radost ze sportu a osobního progresu.

Bojový sport? Skvělý nápad!

Výhodou bojových sportů také je, že toho, kdo je provozuje, učí využívat jeho přednosti. Je proto úplně jedno, jestli jste tlustí, nebo hubení. Třeba máte dlouhé rozpětí paží, které bude možné využít. Výhodou může být i vyšší váha.

Jaký sport zvolit?

Bojových sportů je opravdu spousta. Z těch s údery jmenujeme box, thajský box, kickbox, karate či wing chun. Těmi bezúderovými pak jsou brazilské jiu-jitsu, grappling, judo a řecko- římský zápas. Smíšená bojová umění, to pak je MMA. Každý z výše zmíněných bojových sportů je o něčem jiném. Některá jsou více umění a filosofií než sportem jako takovým. Někdo zkrátka upřednostňuje duchovní část a tradici, jiný k životu potřebuje kontrolovanou agresi.

Investujte do kvalitního dresu

Ať už zvolíte jakékoliv bojové umění či sport, v každém případě hned na začátku investujte do vhodného dresu. Dresy pro bojové sporty by měly disponovat propracovaným střihem a materiálem, který vám zaručí stoprocentní pohodlí. A věřte, že to je při tréninku i zápasu nejdůležitější.

Věřte české značce

Školy bojových umění i MMA zápasníky obléká například ryze česká značka DD sport, která se už přes třicet let specializuje na výrobu sportovních dresů téměř všechny sporty. Včetně těch bojových. V jejím portfoliu teď nově najdete i exkluzivní rashguardy a šortky vyrobené z těch nejkvalitnějších syntetických prodyšných materiálů.

Zářivé dresy, které dlouho vydrží

DD sport navíc disponuje týmem grafiků schopných připravit pro vás jakýkoliv design dresu. K němu značka používá ten nejkvalitnější sublimační potisk umožňující zvolit libovolné množství barev (včetně zářivých fluo barev), čísel, reklam a log bez navýšení ceny.

Kvalitní sublimační potisk

Sublimační potisk navíc velmi dobře odolává i opakovanému praní. Sportovní dresy vyrobené touto metodou vám proto budou opravdu dlouho a dobře sloužit. Vaše zakázka navíc bude archivována, což v budoucnu usnadní a zrychlí proces doobjednávání dalších kusů.