Pořiďte do svého fitness centra činky s motivačním textem

Pokud provozujete posilovnu, případně fitness centrum, zřejmě přemýšlíte, jak se odlišit od konkurence, a přetáhnout tak k sobě nadšence do cvičení. Snad žádná posilovna se neobejde bez činek s různorodou váhou. Co takhle investovat do činek s přidanou hodnotou a nechat si je popsat textem podle vlastního uvážení. Jestliže hledáte způsob, jak návštěvníky fitness centra motivovat, není nic jednoduššího než na činky nechat natisknout různé citáty.

Představte si sami sebe. Přijdete do posilovny, ale vůbec se vám nechce cvičit. Přečtete si ale motivační text: „Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvody,“ a pak se ihned pustíte do posilování, protože si uvědomíte, že je to pravda. Samozřejmě motivační citáty nejsou to jediné, co si můžete nechat na činky natisknout, klidně tam může být logo vašeho fitness centra, nebo třeba jen jeho název. Všechno záleží pouze na vaší fantazii.

Osobité činky s textem mají uplatnění i jako dárky k narozeninám. Jestliže vás na oslavu pozval kamarád, s nímž chodíváte cvičit, určitě činka s věnováním je ideálním dárkem, který ho rozhodně potěší. Pokud zvolíte ještě správnou hmotnost, zaručeně si s nimi váš kamarád doma rád zacvičí, takže dárek najde i praktické využití.

Činky jsou jednoduché a flexibilní

Přestože jsou činky svým designem naprosto jednoduché, vyznačují se flexibilitou použití. I když na první pohled působí obyčejně, můžete s nimi dělat jakékoliv cviky. S jednoručkami posílíte ramenní svaly, hrudník či zadní část deltového svalu. Internet je plný inspirace a najdete jak články, tak i videa, jak cvičit s činkami.

Pokud si povšimnete, většinou jsou na videích a obrázcích jednoručky takové obyčejné, nezajímavé. Nevypadalo by lépe, kdyby byl jejich vzhled oživený nějakým textem či vtipným jménem? Vy, ani návštěvníci vašeho fitness centra nemusí vypadat při cvičení tak fádně. Co činka, to originál, přesně tak můžete od konkurence odlišit svou posilovnu.

Kotouče na činky s textem na přání

V případě, že vás nenapadá, co by měly kotouče na činky obsahovat za text, není nic jednoduššího než vyzvat vaše zákazníky, aby si řekli, co by se jim líbilo. Personalizované činky nejsou na českém trhu příliš obvyklé, ale naštěstí existují společnosti, které se jejich prodeji věnují. S unikátní službou přišel internetový obchod Moje činka, jehož cílem je vtisknout osobitost každé jedné čince.

O dokonalý vzhled textu se stará profesionální gravírovací stroj. Internetový obchod prodává kotouče z vysoce kvalitní litiny, takže se nemusíte obávat žádných nekvalitních kousků. Celý nákupní proces je jednoduchý a poměrně rychlý. Stačí přijít na výše uvedený e-shop, kde si vyberete z pestré škály rozměrů a váhových kategorií. Jakmile si navolíte jednotlivé produkty, ještě připíšete k objednávce text, jenž se má na činkách vyjímat. Společnost se však nepustí ihned do výroby, nejprve vám zašle grafický návrh, abyste si udělali představu o tom, jak bude výsledek vypadat. Jakmile závaží na činky s textem odsouhlasíte, firma se pustí do výroby a vy můžete během následujících dnů čekat, že vám objednávky přijde domů, respektive přímo do posilovny.

Internetový obchod Moje činka se k vám neobrátí zády ani v případě, pokud máte specifické požadavky. Je naprosto běžné, že když si člověk za něco platí, tak chce, aby to bylo podle jeho představ. Prodejna vám klidně zajistí závaží na míru, ať už se jedná o speciální vnitřní průměr, nebo o celkový průměr kotouče (maximálně 600 milimetrů).

Pusťte se tedy do výběru personalizovaných činek, které vám i návštěvníkům vašeho fitness centra budou dělat radost.