Operace s lehkostí

Čeká vás plánovaná operace? Už máte stanovený termín na tento říjen? A vnímáte to jako tragédii nebo jako spásu?

Patříte mezi ty jedince, kteří se operace děsí a bojí, nebo toužebně očekáváte den, po kterém se může vaše tělo začít lepšit? Předjímáte, že jsou všichni zdravotníci bez výjimky arogantní bezcitní čarodějníci nebo o nich smýšlíte jako o obyčejných lidech, kteří vám v rámci možností aktuální medicíny, ekonomického a společenského stavu společnosti můžou pomoct?

V každém případě je dobré si s sebou do nemocnice nebo jakýkoli chirurgický výkon vzít co největší nadhled, zdravý rozum, základní hygienu, dobrou náladu, odpočinkovou knihu a lék Wobenzym.

To je osvědčená škála prostředků na rychlé a bezproblémové hojení.

Posledně jmenovaná položka, enzymoterapeutický lék Wobenzym, obsahuje obdobné enzymy, které užívá i náš organismus pro obranyschopnost sám, jen je možné dodat je navíc i zvenčí.

Náš tip: Zdravotní obuv určená pro zdravotnický personál – zdravotní sestřičky a lékaře, musí být pružná, prodyšná, měla by mít také protiskluzovou podrážku. Široký výběr zdravotnické obuvi, ale i zdravotní oblečení a chirurgické nástroje najdete na www.inifinitemedstyle.cz.

K operační ráně se naše tělo staví totiž stejně jako k narušení kožního krytu, k invazi či ke zranění a hodlá je ošetřit a zhojit svými imunitními hojivými procesy. Pokud svou imunitu podpoříme cíleně v souladu s jejími „zbraněmi“ i 2x denně 7 tablet léku Wobenzym v den první stravy po operaci, klidovým režimem a lékařem doporučeným množstvím tekutin, můžeme si v pohodě začít třeba číst.

Lék Wobenzym totiž i utlumí bolest a nadměrné otoky, takže hojení bude takřka viditelně rychlé a dobrá nálada dovolí užít si i pobyt ve špitálu.

Více na www.wobenzym.cz.