Nápojové automaty pro spokojené zaměstnance

Výkonní a spokojení zaměstnanci jsou snem každého majitele firem. Když se ve své práci cítí dobře, jsou produktivnější a výdělky jsou i větší. A jak mít spokojené a produktivní zaměstnance? Dobře se o ně starejte. Samozřejmostí je odpovídající finanční ohodnocení a své udělají i drobné benefity, díky kterým se budou v práci cítit dobře a budou pracovat více. Jedním z těchto benefitů, které pracovníci ocení, patří i nápojové automaty. A proč? To se dozvíte v tomto článku.fontana_vyhody-systemu_pramenita

Hydratace je důležitá pro optimální fungování organismu a produktivitu

Nápojový automat, který nabízí tekutiny kdykoliv zaměstnanci potřebují nebo mají chuť zajišťuje, že budou více produktivní. Dehydratace způsobuje únavu a výrazně snižuje výkonnost organismu a mozkovou činnost. Častým pitím vody, která je dodávána v barelech přímo do firmy budou zaměstnanci pracovat o něco lépe. Pramenitá voda navíc podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a nebudete tak muset často řešit neschopenky nebo problémy s nedostatkem zaměstnanců kvůli onemocněním.

Dávka kofeinu pro maximální soustředěnost po celý den

Jak je vědecky prokázáno kofein má pozitivní účinky na paměť a zlepšuje soustředění. Navíc se jedná o pochoutku, kterou si mohou zaměstnanci vychutnat o pauze. Pití kávy je často společenská záležitost, při které se dobře poznávají kolegové a práce v týmu je potom o poznání snazší. Kávovar na kapsle navíc dokáže vykouzlit opravdu vynikající kávu bez barových znalostí nebo zdlouhavých postupů. Lidé se tak budou těšit na kávu do práce.

Servis a dodávka přímo do firmy

Firma fontana.cz zajistí dodávku a servis kávovarů nebo nápojových automatů přímo ve firmách. Jediné, co musíte udělat je jednou za čas objednat nové kávové kapsle a vůbec si pořídit nápojové automaty například na vodu. Barely s čistou pramenitou vodou a další příslušenství vám pak bude dodáváno až přímo do firmy bez starostí s odvozem nebo instalací.