Jak na bujnou kštici

Připadáte si ještě mladě, ale vaše vlasy vypadají nejméně na šedesát? Zatímco šediny trápí obě pohlaví srovnatelně, s vypadáváním vlasů mají daleko větší problém muži. Mnozí mají lysinu kolikrát už ve třiceti, někdy i dříve. Příčiny se většinou odstranit nedají, ale dá se s nimi bojovat.

nastya_gepp / Pixabay

Někdy vlasy padají jen v určité oblasti, jindy muži plešatí po celé hlavě. Může za to autoimunitní onemocnění, které bývá způsobeno stresem či léky. Jsou ale i případy, kdy je vypadávání vlasů (neboli alopecie) dědičné, a tak nepřestane ani po snížení míry stresu.

Zkuste přírodní sérum

Na trhu je celá řada výrobků proti vypadávání vlasů (šampony, spreje, séra, …). Jedním z nich je i Asami sérum na vlasy, které se však od běžně dostupných přípravků liší. Je totiž 100% přírodní, neobsahuje syntetické látky, a tak nehrozí vedlejší účinky.

Asami obsahuje například ricinový olej (posiluje vlasy), podběl léčivý (podporuje růst a čistí ucpané póry), vitamíny a minerály (obnovují strukturu poškozených vlasů) či všehoj asijský (působí jako antioxidant).

Aplikace zabere minutu

Potěší i naprosto jednoduché použití. Na rozdíl od šamponů, kvůli nimž je potřeba si pravidelně mýt hlavu, ho postačí nanést na postiženou oblast (2krát až 3krát týdně). Neoplachuje se, jen se nechá vstřebat. Výsledky jsou vidět zhruba po týdnu používání.

Při pravidelné aplikaci séra Asami vlasy rostou rychleji, a to dokonce i na lysinách, jsou hustší a silnější.

Nejen pro muže

Přípravek Asami je samozřejmě vhodný také pro ženy, tudíž si ho doma můžete půjčovat. I když vaší drahé polovičce vlasy nepadají, sérum jí pomůže, aby byly zdravější, pružnější a silnější.

Asami je na trhu už od roku 2011, v ČR přitom stále ještě příliš známý není. To je také důvod, proč na internetu nevypátráte moc jeho recenzí. Chcete-li se o něm něco dozvědět, jedním z mála míst, kde si jej všimli, je web RecenzeProduktu.com.