I u holiče vás to může bavit

Kadeřnictví a holičství BARBER’S WIFE je místem, kde muži nacházejí svůj klid a potřebnou péči u  těch nejkvalifikovanějších profesionálů. Majitelkou je p. Žaneta Kaiserová Dostálová. Salon se nachází v Praze uprostřed nákupního centra, kde ženy chodí nakupovat a muži odpočívat.

Otázky:

Popište nám prosím více o svém salonu pro muže, jak dlouho v tomto oboru podnikáte, jaké byly počátky, kde Vás lidé najdou.

Barber jsme otevřeli na základě poptávky našich klientů v salonu Hair Fashion Point, který je na trhu od roku 2010. S novou vlnou trendů přišlo holení, jiné střihy a bylo potřeba vytvořit mužům místo, které tomu odpovídá. V roce 2015 tedy vzniklo holičství barber´s wife, místo jen pro muže.

Začátek byl překvapivě skvělý, návštěvnost byla okamžitě veliká a dnes se klienti musí objednávat alespoň 2 dny předem. Barber je umístěný v pasáži nákupního centra Metropole Zličín naproti sesterskému salonu Hair Fashion Point, je tedy ideální i pro páry, kteří se rozdělí až před vchodem do salonů.

Je pěkné, že se Vaše myšlenka opírá o spojení profesionality a lásky k práci. V čem jste jiní než ostatní? S čím mohou muži počítat, když navštíví salon BARBER’S WIFE?

Pracují u nás i ženy, to se v ČR moc nevidí, školíme se v zahraničí od odborníků a máme i vlastní trenéry, věnujeme čas nejem vzdělávání, ale i poradenství a přístupu ke klientovi. Whisky, rum, pivo či káva je samozřejmostí.DSC_0350

Jaké byly ty nejcennější zkušenosti, které jste během svého života (v oblasti své profese) nasbírala? Na co nikdy nezapomenete?

Každá zkušenost je velmi dobrá, největší zkušenosti sbírám v podobě školitele, začínala jsem jako školitel pro značku Matrix a dnes školím pro značku Schwarzkopf, díky tomu se proškoluji i já a dostává se mi mnoho školení, které se na našem trhu nenajdou.

Ale nikdy nezapomenu na mé kolegy, díky kterým jsem se naučila to, co umím.

Ať už to byl můj dlouholetý přítel Sebastian Nemi a nebo můj bývalý kolega Jan Tatar, oba v mém životě zanechali mnoho učení, pokory a lásky k řemeslu.

Chodí k Vám i celebrity nebo známé osobnosti? Máte nějakou pěknou příhodu z práce?

Celebrity k nám chodí, mají rádi své soukromí a u nás se nemusí bát, že bychom je zveřejňovali.

S klienty se denně bavíme a častokrát je na barberu sranda přes celou místnost.

Ale sranda byla, když jsme se učili opalovat chloupky a aplikovat černou slupovací masku, požádala jsem mého klienta, aby mi šel jako model, upozornila jsem ho, že maska trošku poštipkává, když se sundavá, čekala jsem, že ho to bude bolet, ani necekl, ale když viděl v mé ruce oheň, myslela jsem, že mi uteče z křesla….spoustu klientů tuhle službu vyžaduje, je to trend, ale někteří klienti na to nejsou zvyklí a je třeba se ujistit zda má o službu klient vůbec zájem.

Po čem je v dnešní době největší poptávka ve stylu stříhání vlasů a vousů?

Mnoha mužům vousy moc nerostou, takže větší poptávka je po střizích. Chodí hodně klientů na holení nebo úpravu plnovousu, ale pořád je to jen malé procento oproti stříhání.

Změní se trend na rok 2017 v pánských účesech a upravování vousů  v něčem zásadním?

Trendy pro rok 2017 se nám ukázali už na konci minulého roku. Vousy, ať už v jakékoli podobě, ale vždy upravené a zaholené. A vlasy dle stylu klienta, nejvíce vybrané boky od nuly a dlouhý napomádovaný vršek.

Jste žena, která miluje svoji práci, rodinu, esoteriku, hudbu a přirozenou komunikaci. Máte nějaké velké, ještě nesplněné přání?

Jedno jsem měla, chtěla jsem otevřít další barber, ke konci minulého roku se můj sen začal plnit a v září 2017 pro muže otevřeme v OC Chodov další pobočku Barber´s wife.

Váš vánoční vzkaz pro všechny čtenáře?

Ať Vás celým rokem provází klid a pohoda a ať Vám rostou vlasy i vousy <!NoAds–>