Herba odvodnění – pomocí extraktů z kopřivy, břízy a jalovce zbavíte své tělo toxinů


Nejen v jarních měsících by měla být provedena očista organismu. Během krátké doby se v těle nahromadí neskutečné množství škodlivých látek a to si s nimi neví rady. Doplněk stravy Herba odvodnění pomůže při detoxikaci a podporuje i funkci ledvin.

Síla přírody je neuvěřitelná

Díky doplňku stravy Herba odvodnění s obsahem extraktů z kopřivy dvoudomé, jalovce obecného a břízy bělokoré podpoříte vylučování vody z organismu i činnost ledvin. Kopřiva je přírodní afrodiziakum i diuretikum a užívá se na záněty močových cest a ledvin, zvětšenou prostatu, při poruše krvetvorby a na vysoký krevní tlak. Jalovec ohromí dezinfekčními účinky a pomůže při nadýmání, plynatosti a revmatických bolestech svalů a kloubů. Bříza pomáhá při nemocech močových cest, revmatismu, dně a snižuje krevní cholesterol.

Jak na krásnou pleť?

Nejen ženy by měly vyzkoušet BIOSIL Plus. Krása a zdraví spolu úzce souvisí a přírodní produkty obsahující vitamíny a minerály dopomohou ke krásné pokožce, vlasům i nehtům. BIOSIL patří mezi přírodní produkty od NATURVITA a je složen z biotinu (vitamínu H), kyseliny pantotenové, zinku a oxidu křemičitého. Biotin známý jako koenzym R anebo vitamín B7 přispívá k normálnímu stavu pleti, vlasů a správné činnosti nervové soustavy. Užívání zinku zaručí zdravé vlasy, nehty a pokožku, ale také zrak. Ke všemu se vypořádá s oxidativním stresem působící na buňky a přispívá k normálnímu metabolismu vitamínu A.

Kde si produkty koupit?

Doplňky stravy NATURVITA si můžete objednat na Gigalekarna.cz. V nabídce najdete Herba odvodnění a BIOSIL Plus stejně jako přírodní produkty vhodné pro kvalitní spánek, odbourání stresu, detoxikaci organismu, potlačení únavy či posilující imunitní systém. Výrobky nejsou určeny jako náhrada pestré stravy, ale pomohou vám při zmiňovaných obtížích.