2 důležité doplňky stravy pro vegany a rady, kde je koupit


Přechod na čistě rostlinnou stravu může představovat velký krok, který si žádá pečlivou pozornost především z pohledu příjmu dostatečného množství jednotlivých důležitých živin. Některé vitamíny a minerály získává naše tělo z velké části z živočišných potravin, takže veganské stravování vyžaduje určité doplňky stravy minimálně ve chvíli, kdy začínáte a nemáte vše ještě natolik vyřešené.

Hořčík a vitamín B6

Hořčík je velmi důležitým minerálem, jehož nedostatek je znát hlavně ve chvílích, kdy máme fyzické či psychické napětí. V takovém případě se může hodit vhodný doplněk stravy pro jeho doplnění. Platí to i pro lidi s rostlinnou stravou, kdy se může mimo jiné objevovat také nedostatečný příjem vitamínu B6. Obě tyto látky přitom získáte v přípravku Hořčík + B6 ve formě snadno uživatelných tablet.

Omega 3 mastné kyseliny

Další problematickou látkou, jejíž hlavní zdroj je například v tučných mořských rybách, jsou omega 3 mastné kyseliny. Jejich příjem je důležitý pro zdraví mozku a nervové soustavy. Proto může být v některých situacích vhodné jejich doplnění ve formě správného doplňku stravy. Praktické kapsle Omega 3 vegan zakoupíte přes internet. Jde o přípravek s čistě rostlinným složením se speciální vhodností právě pro vegetariány a vegany.

Pohodlný nákup na internetové lékárně

V dnešní době rozhodně nemusíte chodit do žádného kamenného obchodu. Všechny potřebné doplňky stravy totiž pohodlně zakoupíte online přes specializovanou internetovou lékárnu. Díky pestrému výběru seženete přesně to, co potřebujete, a s pomocí rychlého doručení to máte do několika dnů k dispozici. Navíc mnohdy za velmi příznivé ceny. Jděte svému zdraví naproti a vyváženou stravu vhodně zkombinujte právě se správnými přípravky pro doplnění některých důležitých esenciálních prvků, které si tělo nedokáže samo vyrobit.