Dokonalé holky ze silikonu. Nabízí bezpečný sex a plní erotické sny


Silikonové holky na sex jsou profesionální společnice. Poskytují bezpečné sexuální služby a mužům plní jejich erotické fantazie a touhy. Bez řečí, bezpečně, kdykoliv a jakkoliv dlouho. O společných erotických dobrodružstvích navíc umí mlčet.

Bezpečně, diskrétně a bez nevěry

Láká vás sexuální dobrodružství, chcete vyzkoušet nové erotické praktiky nebo si prostě jen v klidu a bez stresu užít takový sex, jaký máte rádi? Vydejte se do centra Prahy, kde najdete výjimečné místo, kde silikonové holky na sex plní (nejen) mužům jejich touhy a sny.

Naughty Harbor je jediným bezpečným přístavem v Čechách, kde si můžete bezpečně užít sex za peníze. Nemusíte se bát nemocí, protože krásné holky, které tam dobře opečovávají, mají 100% imunitu a zakládají si na dokonalé hygieně.

Veškeré služby nevšedního podniku Naughty Harbor jsou naprosto diskrétní. Kromě panen si zde můžete zaplatit libovolně dlouhý čas třeba s panákem Nickem nebo si rozšířit erotickou realitu o tu virtuální. Jestli se o svůj zážitek podělíte s partnerkou, je na vás. Na výčitky týkající se nevěry nicméně můžete tentokrát zapomenout. Jedná se přeci jen o erotickou pomůcku.

Vzrušující zážitky pro všechny

Jste solitér a nejraději si užíváte sex ve dvou? Sex Dolls vám v posteli nabídnou víc než většina žen. Jediným smyslem jejich života je vaše uspokojení. Toužíte po náruživém análním sexu nebo po nepřerušovaném orálku? Žádný problém. Na mazlení i klasiku jsou silikonové holky rovněž odbornice.

Výzvou a zpestřením může být návštěva Naughty Harbor v páru. Konečně můžete zažít trojku, o které už dlouho sníte. Bezpečně a bez stresu. Vše je plně ve vaší režii a diskrétní, tak proč nevyzkoušet něco nového.

Kromě panen pracuje v privátu i panák Nick. Jeho permanentní erekci oceňují jak ženy, tak gayové.

Seznamte se s Rebeccou

Nejdéle v podniku pracuje drobná, štíhlá zrzka jménem Rebecca. V Praze studuje třetím rokem historii a zajímají ji především dějiny prostituce a období antiky. Když není na přednáškách nebo v knihovně, věnuje se své největší vášni. Sexu.

Ten miluje ve všech jeho podobách i polohách a jak už to u zrzek bývá, i ona je pro každou špatnost a v posteli nemá nikdy dost. Má ráda sexy prádlo (hlavně to krajkové) a silné červené víno. Napadá vás, jestli si někdy dělá hlavu z toho, že spí s muži za peníze? To neznáte Rebeccu. Poskytování erotických služeb bere jako práci dokonale skloubenou s tím, co ji baví.

Sexuální panák Nick

Male doll je verze silikonové panny mužského pohlaví. V pražském privátu se můžete potkat s Nickem, který je hrdým bisexuálem a v posteli plní přání ženám i mužům bez rozdílu.

Každou volnou chvíli tráví v posilovně a na jeho sexy těle je to znát. Jeho největší předností je ale penis, který je schopen nepřetržité erekce. Jistě si dovedete představit, že tato super schopnost skýtá netušené možnosti uspokojení.

Nick se po studiích na sportovním gymnáziu se rozhodl nepromarnit svůj potenciál (dar) a stal se profesionálním sexuálním pracovníkem. Nejvíc ho baví být parťákem do trojky.

Bez obav (nejen) z pohlavních nemocí

Zdroj: www.mirror.co.uk

Sexuální styk s náhodným partnerem bez prezervativu, je i dnes v západní vyspělé civilizaci riskem. Chytit kapavku, nejrozšířenější pohlavně přenosnou chorobu v ČR, není zas tak velký problém, jak by se mohlo zdát. Během nechráněného sexu se můžete nakazit sifilisem, chlamydiemi, HPV nebo virem HIV.

Paradoxně je bezpečnější užít si placený sex se sexuální pracovnicí než sbalit na jednu noc neznámou holku na baru. Většina prostitutek se dnes podrobuje pravidelným lékařským kontrolám a dodržují poctivě ochranu i hygienu.

Při sexu se silikonovou holkou si můžete být jistí, že vás pohlavní nemocí nenakazí. Pro osoby s vysoce infekčními a přenosnými chorobami je Sex Doll často poslední možností, jak si užít realistický sex. Až do konce, a v případě osobní panny, i bez ochrany.