Začněte sportovat stylově – reklamní potisk dá styl i vašemu týmu

Nemusíte být profesionálové, abyste dali svému sportování více stylu. Týmové sporty jsou jako stvořené pro to, abyste se stejným obrandováním dresů v týmu ještě více stmelili. Nezáleží přitom na tom, jestli si chodíte jednou týdně zahrát s kolegy šipky do blízké hospody, hrajete ve vesnici o víkendech fotbal, nebo zdali máte školní tým florbalu.

Reklamní potisk pro sportovní týmy, organizace a jakékoliv další po sportu dychtící skupiny vyrábí DDsport. Firma je specialistou na sportovní dresy z různých oblastí. Obléká nejeden sportovní tým. A nabízí rovněž reklamní potisk triček a potisk mikin z bavlny. Potiskne vám je logem a názvem týmu, jestliže máte zájem, též číslem. V případě, že potřebujete s návrhem týmových triček pomoci, je vám rovněž k dispozici profesionální tým grafiků DDsport. Trička a mikiny, které se potiskují, jsou k dispozici v celé škále barev a velikostí. Mají moderní střihy a vyrábí se z kvalitního bavlněného materiálu.

Trička či mikiny s potiskem je možné kombinovat i s dresy

Jelikož se DDsport specializuje na sportovní dresy, je možné potisky na trička a potisk na mikiny doladit rovněž se sportovními dresy. Ať již pro samotné hráče, nebo nabízet trička skalním fanouškům týmu. Dresy DDsport nabízí především pro hasičský sport, fotbal, hokej, florbal, atletiku, šipky, házenou, basketbal, volejbal, americký fotbal rugby, cyklistiku, badminton, plavecký sport, motokros, hokejbal, inline hokej, bowling, stolní tenis, fitness, ale třeba i esport.

Reklamní potisk jako součást sportovní firemní identity

Řada firem dnes podporuje zaměstnance v jejich sportovním vyžití. Sportovní aktivity jsou součástí teambuildingu. Do sportu zapojujeme své dodavatele i zákazníky. Mikiny i trička s potiskem proto mohou být vítaným dárkem zaměstnancům, zákazníkům i partnerům firmy.