Vyrazte na Moravu za zážitky i utužením firemního kolektivu

Morava je nádhernou a pestrou krajinou. Kromě vinic a sadů s ovocnými stromy zde najdete o řadu krásných vesniček, kde snad v žádné nechybí pořádný poctivý vinný sklípek. Výprava na jižní část Moravy je tak skvělým zážitkem v osobním volnu, ale i pro pořádání firemních akcí. V článku najdete nápady na různé aktivity a doporučení, kde se můžete ubytovat.

Užijte si komfort a klid v příjemném prostředí

Když chcete vyrazit na pořádnou dovolenou, všechno závisí na tom, jakou vyberete destinaci a jestli se trefíte do dobrého místa na ubytování. Při návštěvě Moravy si nenechte ujít Vinařský dvůr na faře doplněný o rodinné vinařství Holánek. Přivítá vás přívětivá atmosféra a zastavit se můžete jakýkoliv den. K dispozici je ochutnávka vín z celé domácí produkce a chutné domácí občerstvení. Ubytování si můžete sehnat v některém z přilehlých míst, která vám rádi doporučíme.

Aktivní dovolená propojená s ochutnávkou vína

Vybraná lokalita je ideální i pro aktivní dovolenou na kolech. Teplé počasí a přívětivý terén téměř bez kopců dělají z Moravy ráj pro cyklisty. Hned poblíž vinařství vedou oblíbené cyklostezky. A téměř u každého podniku se nachází parkoviště pro kola pro pohodlné odložení dopravního prostředku během občerstvení. A klidně si můžete dopřát i opatrnou ochutnávku poctivého vína.

Ideální místo pro firemní akce

Jižní Morava firemní akce je oblíbenou volbou řady firem. Jde o krásnou lokalitu jako dělanou pro povedený teambuilding. Stačí si jen vybrat a naplánovat činnosti a o zábavu bude za doprovodu dobrého vína jistě postaráno. Tak na nic nečekejte a vyhraďte si prostor pro poznávání krajin a všeho dobrého, co může Morava nabídnout. Uvidíte, že zde objevíte místa, kam se ještě několikrát rádi vrátíte. Jistě si totiž zamilujete kombinaci tradice s novými směry.