Vyberte si pohodlné a sexy tílko pro každou příležitost

Pro horké letní dny se hodí vyjít do ulic v přiléhavém a zároveň příjemném oblečení. Najděte si tílko vhodné pro sport, běžné nošení, nebo na spaní. Ženy obohatí svoji garderobu, muži ocení mnohostranné využití tílka při každodenním nošení a možnost kombinace s různými styly oblékání.E0350-12

Sportovní tílka pro muže

Pro sport se hodí tílka z prodyšných a savých materiálů, které dlouho vydrží. Stoprocentní bavlna s vysokou gramáží vám zajistí komfort a kvalitu, kterou potřebujete, aby se tričko po pár nošeních nepotrhalo a nežmolkovatělo. Stoprocentní polyester je také vhodný materiál pro sport, jde o rychleschnoucí materiál odolný proti povětrnostním vlivům. Muži ocení hlavně jednoduchou údržbu sportovních oděvů, které po mnoha vypráních vydrží, jsou elastické a pokud možno, nemusí se žehlit. Pánská tílka na léto různých střihů a velikostí oceníte nejen na dovolené, ale i při práci na zahradě, při ranním běhání, v tělocvičně a za horkých letních nocí.

Výstavní kousky pro dámy

Tílek máte plnou skříň, ale některá už jsou obnošená a nehodí se vám do šatníku? Sháníte moderní, originální dámská tílka, ve kterých se budete cítit sexy a zároveň pohodlně při cvičení nebo běhání? Za zkoušku nic nedáte s tílkem prodlouženým do šatů, které si můžete obléknout i po sportování a za pomoci doplňků z nich utvořit dokonalý outfit na běžné nošení. Rychleschnoucí materiál připomínající na omak bavlnu vám umožní cítit se opravdu příjemně. Při sportu oceníte i kratší tílka, která odhalují pupík, v horkých letních dnech jsou nezbytností každé „sporty girl“. Mezi originální kousky, které si oblíbíte, patří jistě i tílko s naznačenými rukávy a límečkem. S přiléhavou polokošilí budete sexy a zároveň elegantní. Tílka s klasickými knoflíčky se hodí i do práce, když je schováte pod sáčko.