Víte, jaké budou jarní trendy v pánské obuvi v roce 2022?

V každém tištěném či internetovém magazínu se to hemží radami, tipy a trendy pro ženy. Jenomže, co pánové? I oni se chtějí sami sobě a opačnému pohlaví líbit. Muž, který o sebe pečuje se pozná podle pěstěných vousů, upravených vlasů, slušivého outfitu a kvalitních bot!

Kolekce bot pro pány jsou důležité stejně jako módní nebe v oblékání. Jakmile muž spojí eleganci, kapku sportovního tónu a vše doplní úsměvem na tváři, je doslova neodolatelný!

Co vlastně letos pofrčí?

Když se podíváte na pánské jarní kolekce, které představují světově uznávaní návrháři, zjistíte, že je na scéně elegance! Letos poletí cigaretové kalhoty, lehké blůzy a košile, ale i hedvábné a krajkové vsadky. Samozřejmostí jsou kožené bundy, zvířecí vzory a energická móda. Konečně je pryč minimalismus a pánové se mohou absolutně projevit. K dokonalému outfitu patří i trendy boty, bez nich se totiž žádný muž neobejde. Rozhodně mu nebude stačit jeden pár, protože potřebuje pánské polobotky, tenisky a koženou obuv. Když už se budete dívat na botky, osloví vás v e-shopu CCC také oblečení, batohy a pánské tašky.

Inspirujte se na CCC

Většina mužů se však módními výstřelky neřídí a vsází na kvalitu. To je přeci dobře, protože kvalita a pohodlí jsou vždy na prvním místě. Pokud patříte k těm, kteří si nevědí s výběrem stylových bot rady, inspiruje vás CCC obuv z jarní kolekce. Zjistíte, že vám doma schází trendy polobotky, kožené modely i sportovní tenisky. Při výběru polobotek buďte opatrní a sáhněte po produktech zaručené kvality, jako jsou Rieker, Gino Rossi, Lasocki, Lanetti či Pikolinos. Pánské polobotky od těchto výrobců patří k nejlepším a zaručí vám moderní design i komfort při každém našlápnutí. Bez tenisek neuděláte ve volném čase ani krok. I v tomto případě si dopřejte pohodlí a styl se značkami KAPPA, Puma, Adidas, UNDER ARMOUR, Reebok, Sprandi anebo New Balance.