Hledáte vhodné prostory pro uspořádání společenské události na míru? Hudební klub v Praze pořádá nejen taneční party, ale specializujeme se i na firemní večírky, bankety, oslavy narozenin, svatební hostiny a dokonce i módní přehlídky. Interiér nočního klubu v Praze byl přestavěn z bývalého patrového kina s půlkruhovým ochozem. Nyní zde najdete klasické pódium s tanečním parketem, rozšířené pódium včetně prostoru pro posluchače, ale i přehlídkové molo.int_gal_08_b

Hudební klub v Praze často pořádá firemní večírky. Je to příjemná forma odpočinku pro celý pracovní tým, navíc pomáhá i z ohledu utužování kolektivu. Tyto typy událostí jsou šikovnou prezentací celé firmy, či konkrétních výrobků a produktů.

Nejčastějším typem akcí jsou taneční party. Zajišťujeme vše od reprodukované, po živou hudbu a vybrat si můžete opravdu ze široké škály možností (české hudební scéna, orientální hudba, latinské rytmy a další). Ve spodní části je široký taneční parket a v prvním patře pak najdete ochozy, kde je možno si odpočinout a popovídat si. Celkově se tím tvoří dobrá atmosféra pro večírek a příchozí si tak užijí dobrou zábavu.

Co dále pro Vás může hudební klub v Praze zajistit? Jsme schopni zařídit klubovou ostrahu, ozbrojený doprovod, ale i detektivní služby. Bezpečí našich klientů je pro nás velmi klíčové a stará se o ně tým vyškolených profesionálů. Pokud byste měli jakékoliv nápady pro uspořádání Vaší společenské akce, obraťte se prosím na náš tým, který obratem odpoví.

Sdílejte