Překvapte ji a užijte si na maximum!

Ženy mají rády překvapení a muž, který toho nevyužije, je s prominutím velký hlupák. Chcete si se svou partnerkou užít? Není nic jednoduššího, než ji překvapit a přichystat jí úžasný večer. Stačí třeba jen hodina příprav a oba si užijete nezapomenutelné chvíle. Jak na to a co vše budete potřebovat?

RobertCheaib / Pixabay

1. Správné načasování

Partnerský sexuální život upadá postupem času do stereotypu, a tomu je třeba zabránit. Možná i vy často slýcháte „NE“ a usínáte opět bez sexu, což není nic příjemného. Právě to je potřeba změnit. Prvním krokem k úžasnému večeru ve dvou je správné načasování. Téměř všechny ženy se rády milují večer, to je tedy váš čas.

2. Upozornění

Vaši partnerku na akci připravte – nechte ji například vzkaz: „Čekám tě dnes v 19.00 v ložnici“. Při jeho odeslání buďte kreativní – napište jí dopis, pošlete kytici se zprávou apod.

3. Přípravy

kyasarin / Pixabay

Nebuďte sobci a připravte večer podle vkusu vaší ženy. V místnosti, kde si budete „užívat“ nesmí chybět intimní osvětlení. Kupte barevnou žárovku nebo přehoďte lampičku barevnou průsvitnou látkou. Na postel rozprostřete pár lístků růží, zapalte vonné svíčky, pusťte hudbu.

4. Než půjdete na „věc“

Ženy milují předehru, dejte si na ní záležet. Super atmosféru pomůže navodit i lehká večeře. Zde si pomůžete afrodiziaky. Mezi afrodiziakální potraviny patří například chřest, mořské plody, čokoláda, ořechy, med a další – zkuste vymyslet chuťovky za použití těchto surovin. Nesmíte zapomenout na dobré pití. Doporučujeme víno – nejlépe červené. Lahodnou chuť a potřebnou sílu má například červené víno Mědvědí krev (koupíte ho na www.pemap.cz). U alkoholu ale pozor – musí ho být jen tolik, aby pomohl odbourat zábrany. Přemíra alkoholu by mohla poznamenat sexuální výkonnost vás obou.

5. Nespěchejte

Pokud si dáte na přípravě záležet, vaše milá vám padne kolem krku. Nikam nespěchejte, máte na to celou noc.