Plechové dózy s potiskem zvednou prodejnost vašeho zboží


Zákazníci si jistě kupují vaše zboží, protože jsou spokojeni s jeho kvalitou. Pokud však vaše produkty umístíte do plechových obalů s nádherným potiskem, i z běžného sortimentu se okamžitě stane luxusní produkt, vhodný například jako dárek, za který budete moci chtít mnohem vyšší cenu a i přesto jej lidé budou více kupovat.

Plechové dózy s potiskem nabízejí neuvěřitelnou variabilitu tvarů

Asi největším dodavatelem reklamních plechovek u nás je firma Bluearrow.cz, která je vám schopná dodat reklamní plechovky, krabice, pouzdra i dózy ve tvarech a s rozměry přesně podle vašich potřeb. Potisk plechovek je prováděn pokročilým offsetovým tiskem podle vašeho vlastního návrhu, který dokáže i běžnou plechovku proměnit v umělecké dílo. Plechovky je možné upravovat i pomocí embosovaných a debosovaných reliéfů, které dodají dokonale plastický vzhled například vašemu logu. Jako jedni z mála jsou v Bluearrow.cz schopni opatřit vaši plechovku i lokálním UV tiskem, který světélkuje pod UV paprsky. K dispozice je neuvěřitelné množství tvarů, velikostí i způsobů zavírání plechovek. Plechovka také nemusí být jen oválná, kulatá, čtvercová či obdélníková. Vybrat si můžete z více než 2000 tvarů, nebo si můžete nechat navrhnout tvar zcela nový. Plechové obaly je možno opatřit vnitřní molitanovou výplní kopírující přesně tvar produktu.

Plech nebo papír?

Podobnou kvalitu můžete získat kromě plechovek i u papírových tubusů. Papírové tubusy Praha mohou být stejně jako reklamní plechové dózy opatřeny plnobarevnou grafikou podle vašeho návrhu embosovanými a debosovanými reliéfy a různými typy uzavírání. U papírových tubusů máte na výběr ze dvou materiálů, kvalitního běleného papíru a přírodního ekologického kraft papíru, který ocení vaši zákazníci zaměření na ochranu životního prostředí.