Originální dárek pro zaměstnance a obchodní partnery: personalizované kožené výrobky

Už je to tady zase. Asistentka vám položí otázku: „Co budeme letos pořizovat zaměstnancům a obchodním partnerům?“ Po této nežádoucí otázce následuje několika týdenní brouzdání na internetu a dumání nad tím, zdali je termoska s logem opravdu praktickým dárkem, proč se asistentce nelíbí rychleschnoucí ručník a v neposlední řadě také frustrace z toho, že většinu dárku už jste v průběhu fungování firmy obchodním partnerům darovali. Chce to něco originálního a nápaditého. Vymysleli jsme to za vás, tak mrkněte na náš článek.

Buďte originální

Ať už máte tým plný zkušených ajťáků, řídíte logistickou firmu nebo účetní oddělení, každý zaměstnanec určitě na Vánoce očekává takovéto reklamní klišé. Tím máme na mysli propisky, ručníky, hrnky s logem a další „nezbytnosti“, které obdarovaní asi nikdy plnohodnotně nevyužijí. Rozpoutejte revoluci ve firemních dárcích a obdarujte své zaměstnance nebo obchodní partnery personalizovaným koženým výrobkem. 

Jak jako personalizovaný?

Na každý náš kožený výrobek vám rádi vyryjeme iniciály, datum nebo jméno, dle vašeho požadavku. Vznikne tak originální dárek, kterým obdarovaného rozhodně potěšíte. 

Můžete vybírat z široké nabídky kožených peněženek nebo zvolit nějaký neutrální dárek, který potěší muže i ženy zároveň. Mezi takové univerzální best of patří pouzdra na platební karty, kožená podložka pod myš, klíčenka nebo poutko na klíče nebo například obal na tablet či notebook. Uznáváme, že vybírat pouzdro na tablet nebo laptop může být trochu ošemetné, protože velikost jednotlivých zařízení se může lišit, ale v případě, že jste leader nějaké IT grupy a víte, na čem váš tým pracuje, rozhodně tuto možnost zvažte.

Nevybrali jste si nic z naší nabídky?

Nevadí. Napište nám, že byste chtěli pro svoje zákazníky originální vánoční dárek, dáme hlavy dohromady a určitě přijdeme na něco, čím je překvapíme. Když budete hodní, třeba vám na oplátku obchodní partner také příští rok od nás něco nadělí.  #nazakazku