Máte už nové oblečení na letošní léto?

I když už letos bylo pár hezky teplých dnů, to pravé léto nás stále ještě čeká. A právě proto se mnoho z nás zatím nevydalo do obchodů na nákup nových skvělých letních kousků. Jasně, určitě vám budou i trika z loňska, o kraťasech pouvažujte, jestli jste během lockdownu hodně seděli…, ale i tak se hodí si alespoň něco do šatníku pořídit. Jednoduše osvěžit šatník a vyhodit z něj nějaký obnošený nebo pokažený kousek.

Trika jedou non-stop

Krátká pánská trička nosíme mnozí celoročně. V práci se mnohým topí i v zimě natolik, že je možné si je v pohodě oblékat pod mikinu či svetr a někdy fungovat i jen v něm. Pánská trička pro letošní léto by měly zářit barvami. Odhodlejte se a kupte si sytě červené triko, které sluší drtivé většině mužů. Anebo vínově červené, které je decentnější a není tak křiklavé, jako sytě rudé. Soustě mužům sluší i světle zelená a hnědá trička, zvláště, když jsou opálení. Na tyto barvy se ale v šatnících pánů často zapomíná.

Trendy jsou i značková dražší trika, která nemusí být nijak zdobena potiskem nebo aplikacemi, stačí jejich jednoduché kouzlo ať už s kulatým či véčkovým výstřihem, anebo rozhalenkou na tři knoflíky, tzv. polo triko.

Kraťasy pohodlné, přesto hezké

Možná nosíte kraťasy z lehké rychleschnoucí látky, která se stala v posledních letech doslova hitem. Ty ale nepůsobí vůbec dobře. Trendy jsou příjemné bavlněné či lněné kraťasy po délkově lehce nad kolena, která mohou být jednobarevná, s potiskem, zdobená záhybem působícím jako ohrnutí nahoru a podobně. Stále moderní jsou i riflové kraťasy, je zcela na vás, jakou délku zvolíte. Jen by neměly být příliš široké.

Doplňky musí být

Myslete i na tašku. Pánské tašky přes rameno jsou praktické, hezké, a je škoda, že pánové často „tahají“ peněženky, telefony a klíče po kapsách. Pak je mají děravé a vytahané, působí velmi nevkusně. Přitom do tašky přes rameno uschováte i drobnosti, jako žvýkačky, kondomy, sluneční brýle… Do větších i malou svačinku v podobě tyčinky nebo ovoce.

Pořiďte si i hezký pásek, který vám bude akorát. Ani dlouhý, ani krátký. Ideálně kožený či na léto klidně látkový, který je do lehkých kalhot nebo kraťas výbornou volbou.

Braňte se slunci hezkou kšiltovkou či kloboukem. Kšiltovku upřednostňuje mnoho mužů, přitom i klobouk sluší mnohým z nich. A přitom kryje nejen oči, ale i krk před spálením.

Nakupujte rychle, horké dny jsou tu cobydup a vy se budete zbytečně potit v jarním oblečení. Anebo se budete cítit nepohodlně, pokud jste za poslední měsíce ztloustli. V e-shopech vás čekají skvělé ceny, a vše si nakoupíte z pohodlí domova.