Kombinujte pánské hodinky s pánskými náramky

Zatímco někteří muži díky smartphone hodinky již dávno odložili, jiní bez nich nedají ani ránu. Čím dál více se však rozmáhá trend, který se vyznačuje kombinací pánských hodinek a pánských náramků. Ano, čtete správně. Ne pánského náramku, ale doslova a do písmene pánských náramků. I k pánským náramkům totiž dorazil styl takzvaného vrstvení. Díky e-shopu levsalonu.cz se můžete do vrstvení pánských náramků (kožené pánské náramky, korálové pánské náramky, textilní pánské náramky) pustit i vy. Je jen na vás, zda se budete při nošení pánských náramků stylizovat do pozice elegána, bohéma nebo rockera. Nezapomeňte také na to, aby vám ladila i pánská kožená peněženka.

Vrstvení bez pravidel, jen dle vlastní fantazie

Pro vrstvení pánských náramků (stejně jako pro vrstvení dámských náramků) neexistují žádná pravidla. To, jaký pánský náramek či pánské náramky (kožené pánské náramky, pánské náramky s korálky, pánské náramky z textilie) si pořídíte, záleží jen a jen na vašich preferencích. A jak se nejlépe sami přesvědčíte na levsalonu.cz, kombinací a možností je habaděj. Vybírejte si i další pánské kožené doplňky od značky Capone.

Vraťme se ještě na chvíli k společnému nošení hodinek a pánských náramků. Pokud dáváte přednost mohutnějším pánským hodinkám, zvolte k nim jemnější pánský náramek. Decentně bude působit užší pánský kožený náramek.

Nebojte se experimentovat!

Koketujte s pánskými náramky a hodinkami a vytvořte na svém zápěstí nápaditou a neotřelou kombinaci! Bohužel se stává, že muži mnohdy nemají při výběru pánského náramku dostatek odvahy a sebedůvěry. Možná proto nebude od věci doporučení, že kožený pánský náramek je skvělou volbou vždy, za každých okolností a pro všechny příležitosti. Jediné, na co je třeba při navlékání koženého pánského náramku dbát, je barva kůže. Pokud není černá, měl by outfit muže obsahovat ještě nějaký další doplněk stejné barvy. Nejlépe lze barevný kožený pánský náramek sladit s opaskem.