Když se chystáte pozvat svou přítelkyni poprvé domů

kropekk_pl / Pixabay

Nastal čas, kdy si chcete pozvat svou novou přítelkyni k vám domů. Na co byste si měl dát pozor?

Asi každé ženě je jasné, že jen těžko doma jako chlap běháte s prachovkou a šůrujete od rána do večera. I tak si ale slečna, kterou si domů vedete, všimne každého detailu a váš byt si zcela jistě důkladně prohlédne, proto na tuto situaci buďte připraven. Mějte uklizeno všude a to například i na WC a v koupelně, protože i sem asi nejspíš zamíří.

Posbírejte ponožky a špinavé prádlo, ať si neuříznete ostudu. Nezapomeňte na osobní hygienu, protože to nejspíše nestihnete v době, kdy už přítelkyni budete mít doma.

Pozor si dejte také na čisté povlečení. Určitě nevypadá vábně, když se ocitnete ve špinavé posteli, která je plná fleků. Pokud chcete, aby byla povolná, kupte láhev dobrého vína, které si spolu otevřete. Zjistěte předem, jaké víno jí chutná a co by si ráda dala.

S alkoholem to nepřežeňte, nebo vám pak doma usne. Dejte si sklenku něčeho a pak se začněte věnovat jeden druhému. Schovejte všechny fotky své bývalé a nejen fotky, ale i její věci, které si nestihla odnést. Nemusíte vzbuzovat podezření, že k vám domů stále ještě chodí.  Připravte si CD s dobrou hudbou, abyste doma neměli nepříjemné ticho.

Pustit můžete také romantický film, nebo nějakou komedii. Provoňte byt vůněmi a připravte si i svíčky. Nic nenavodí romantiku lépe, než právě svíčky. Pokud máte doma domácího mazlíčka, tak se ujistěte, jestli na něj nemá vaše slečna alergii.

Budete-li se chystat se svou přítelkyní užít si sexuální hrátky, pak domácího mazlíčka zavřete někam, kde vám nebude překážet. Připravte do koupelny ručník, který bude pro vaši přítelkyni, pokud se bude chtít u vás sprchovat. Předejděte trapné situaci, kdy najednou bude řešit, do čeho se vlastně osuší.