Kde najít kvalitní přípravky k péči o vlasy i vousy?

Trendem poslední doby, co se pánské vizáže týče, jsou pěstěné a upravené vlasy i vousy. Určitě jste si všimli, že denně hojně potkáváte muže se strništěm, dlouhými vousy, ale i vlasy upravenými tak, aniž byste si všimli, že k jejich úpravě přispěl nějaký přípravek. Pokud i vy vlastníte bohatou hřívu, kterou chcete zkrotit či upravit, máte vousy, které jsou vysušené a rádi byste je oživili, upravili, poohlédněte se po přípravcích z barber shopu.

Jaké přípravky v barber shopu najdete

Jak již bylo zmíněno, každý muž si vybere v barber shopu vyhovující přípravky k péči o vlasy, vousy, ale také tělo. Zboží zde nabízené je kvalitní a budete-li jej používat, i doma si můžete ozdravit vlasy, vousy, krásně si je upravit bez nutnosti návštěvy kadeřníka, přitom ale úprava bude vypadat stejně dobře.

V nabídce najdete nejeden olej na vousy, vosky, balzámy a další kosmetiku na vousy i vlasy, sprchový gel pro muže v mnoha provedeních s neotřelými vůněmi, které vydrží a dodají vám šmrnc po mnoho hodin. Možná je vám známá pomáda na vlasy, i tu tady zakoupíte, možná sáhnete po méně známé hlíně na vlasy.

Zaměřeno na vousy

Strniště sluší drtivé většině pánů. Výjimku tvoří snad jen ti, kteří mají vousy řídké, nebo jim rostou jen na určitých místech tváře, nejsou souměrné, celistvé. Ať už jsou vaše vousy dlouhé jakkoli, kosmetika na vousy vám je pomůže hydratovat, zjemnit, dodá jim lesk, zdravý vzhled. Najdete zde i přípravky určené přímo k péči o knír v podobě vosků.

Podíváme-li se na balzám na vousy, pomůže vám zvládnout delší, husté plnovousy, kde si olej neporadí. Vyživuje nejen vousy, ale i pokožku, a zároveň vousy „krotí“. Co se týče vyživení, balzám tuto službu plní intenzivněji a dlouhodoběji než olej na vousy. Hodí se k péči o vousy v zimních i suchých měsících roka.

Mít vlasy, jako bůh

To vám umožní přípravky k péči o vlasy. Vsaďte na matující pastu na vlasy. Kupříkladu Pacinos Matte Paste je naprosto bez lesku a vlasy zafixuje středně silně. Nechybí jí příjemná vůně a z vlasů se snadno vymývá. Hodí se pro všechny typy vlasů, nezanechává pocit mastnoty, je velmi spolehlivá.

Ať už hledáte přípravky v péči o vlasy nebo vousy, barber shop vám vyhoví. Vyzkoušejte některý z nabízených a uvidíte, že budete spokojeni a rádi zde nakoupíte znovu.