Kam na nejlepší žebra v Brně?

Kam zajít navečer posedět s přáteli na pivo? Přece tam, kde mají i něco dobrého k jídlu. K pivu jsou jako dělané masité pokrmy, a tak možná přemýšlíte, kam v Brně na dobrá uzená/pečená žebírka, pečené koleno či kuřecí křidýlka. Máme pro vás tip.

Brno žije, toto město je plné mladých lidí, a tak se tady po večerech rozhodně nespí. Podniků zde najdete nespočet, vybrat ten nejlepší může být oříšek. Nejlépe vám samozřejmě napoví zkušenosti spokojených zákazníků. Bohunický CAJK jich má dostatek.

Místo pro milovníky gastronomie, piva i fotbalu

Bohunický CAJK najdete v městské části Bohunice v blízkosti TJ Tatran Bohunice. Deset zaměstnanců se tu o zákazníky stará denně od 10 hodin dopoledne do 10 do večera, v pátek a sobotu až do 11 hodin. Denně do Bohunického CAJKU zamíří více než stovka zákazníků. Za čím sem míří? Za zábavou, pitím i jídlem.

Pokud chcete ochutnat nejlepší žebra v Brně, víte, kam zamířit. Pomalu pečená vepřová žebra či uzená žebra o hmotnosti 500 g či 1000 g si skvěle vychutnáte sami i s kamarády. Podávána jsou v pikantní marinádě, s kyselými okurkami a kozími rohy, také s rozpečeným chlebem. Zákazníci si je skutečně velmi pochvalují.

Ani další pochoutky z menu ovšem nejsou marné. Dejte si jeden z burgerů, stripsy, tortillu, kuřecí prsa v bramboráku, pečené koleno či steak z vepřové panenky. Pro vegetariány je v nabídce česká klasika, smažený sýr, případně smažený hermelín, podává se také šopský salát a caprese salát. Dále doporučujeme vyzkoušet domácí steakové hranolky.

Čepuje se tankové Starobrno

Na jídlo nejste vybíraví, avšak trápí vás spíš otázka kam na pivo v Brně? Bohunický CAJK točí tankové Starobrno, dále mají Starobrno BITR, Beránek 12 polotmavé a nechybí lahvový nealko Birell, pro ty, co mají rádi sladší, zase Radler. Bohatý je výběr tvrdého alkoholu, nebojte se přijít sem něco zapít. Dámy si mohou dát sklenku vína a pro abstinenty jsou zde nealkoholické nápoje včetně dobrých točených limonád. Tak kdy se stavíte?