Holosun přichází s novou řadou kolimátorů. Na co se můžete těšit?

Stala se sportovní střelba vaším koníčkem a libujete si v nejrůznějších novinkách? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout nová řada kolimátorů HE512T. Přečtěte si, na co se u těchto modelů můžete těšit.

Speciálně navržený uzávěr slotu baterie

Kolimátory z této řady se pyšní patentovaným uzávěrem slotu baterie, který tak připomíná QD rychloupínací páčku. Abyste slot otevřeli, je třeba jednoduše zmáčknout pojistku proti otevření a páčku vyjmout. Následně jen pohybem o 90° pootočíte ve směru hodinových ručiček a slot vytáhnete.

Dva solární články na stříšce

Další zajímavost symbolizují dva prodloužené solární články na stříšce kolimátoru. Díky nim je model schopný perfektně pracovat i za horších světelných podmínek. Baterie není dobíjena prostřednictvím článků, nicméně o dobíjení se mohou starat pouze solární články.

Kolimátor je z titanu

Na první pohled vás také kolimátory zaujmou odolným tělem, které je zhotoveno z titanu. Pyšní se tak nejen vysokou odolností, ale i nízkou hmotností. Tato zařízení mají hmotnost pouze 250 gramů.

Při střelbě pracuje perfektně

V automatickém režimu kolimátory pracují perfektně a není jim co vytknout. Velmi dobře regulují intenzitu bodu a zároveň jsou dostatečně vzdušné. Střelci nic nebrání ve výhledu a celkově se jedná o velmi povedené modely.

Pokud se chystáte střílet skrz zvětšovací modul, nečeká vás žádné rušení od rámečku a obrazec je dokonale čistý.

Kolik stojí?

Holosun se v poslední době hodně posunul. Začínal jako výrobce doplňků pro sportovní a rekreační střelbu a v současné době jej lze zařadit mezi prestižní výrobce kolimátorů. Díky tomu tak například značka vyhrála výběrové řízení pro maďarskou armádu.

Kolimátory z popisované řady se cenově pohybují kolem 18 000 korun. Za tuto částku slibují precizní provedení a perfektní výkon.

Pro více informací o kolimátorech navštivte web www.holosun.cz.