Hoďte se do pohody díky oblečeníNejen při pohybu venku či ve fitku se chceme cítit pohodlně. To, že nás oblečení netáhne, neškrtí, neodírá, „nekouše“ považujeme za samozřejmost, ale ne vždy je tomu tak. Stačí nakoupit u nekvalitního výrobce, který používá levné nitě, kterými díly látky sešívá, nebo látku, která v kombinaci s potem začne na těle zadrhávat a „kousat“… Aby vám bylo doma, venku, v autě nebo třeba při koníčku dobře, chce to určitě oblečení, které je zárukou pohodlí a příjemna.

Teplo i jemnost tělu

Ani dámy, ani pánové, se v drtivé většině případů neobejdou bez hezké mikiny. Nemyslíme takovou tu vytahanou, žmolkovanou, která už ztratila svou barvu, ale skutečně hezkou mikinu, kterou rádi obléknete, protože je slušivá a dělá vás přitažlivými. Pánské mikiny mužům všeobecně sluší, a jsou velmi praktické.

Máte-li rádi jednoduché modely, stačí vybrat si typ výstřihu a model, který bude buď na tělo, nebo volnější. Další volba pak padá na to, jestli má mít mikina zip, nebo ne. V podstatě může mít pár knoflíčků či krátký zip, anebo může být celopropínací. Takové jsou skvělé po celý rok, protože vám zajistí tolik tepla, kolik je vám právě milé.

Nejen „skejťáci“ nosí mikiny s kapucí

Velmi žádané a padnoucí bývají i mikiny s kapucí. Jsou doslova evergreenem. Máte-li na sobě mikinu s kapucí, a je ještě k tomu celopropínací, uchrání vás zimě, vedru (díky rozepnutí), mrholení i větru. Velmi hezké jsou ale i mikiny s klokaní kapsou, která je cool a praktická. Mikina s kapucí je skvělá pro pány v každém věku. Mladým sluší sama o sobě, už jen proto, že jsou mladí, ze starších dělá mladší muže, kteří jsou uvolnění a pohodoví.

Tepláky téměř všude

Je výborné, že se staly pánské tepláky součástí běžného šatníku. Už je nemusíte oblékat jen do posilovny, ven ke cvičení, nebo na doma. V dnešní době se vyrábí velmi slušivé tepláky z kvalitních materiálů v různých barvách, a tak jsou veselé, živé, zaujmou a hodí se k mikinám, bundám i tričkám. Klidně je oblékněte do města, na nákup, do práce, pokud máte „pohodovou“ práci a nemusíte působit reprezentativně. Doma je nechte pří výjimečných událostech, nehodí se ani do kostela, k lékaři nebo na úřady.

Tak. A ještě si kupte veselé letní tričko, které obléknete k mikině a teplákům. Máte v šatníku třeba tmavě hnědé nebo lahvově zelené? A co třeba sytě červené či petrolejové? Zvláště první dvě zmiňované barvy často pánům v šatníku chybí, přitom jim velmi sluší. Skvělé jsou i trika světlá, třeba světle modré, světle žluté, světle zelené a jiné, protože se výborně kombinují s tmavými tepláky i mikinami a rozsvítí vás. Pamatujte. Vždy je dobré mít na sobě alespoň jeden kousek oblečení světlý. Tím vznikne kontrast např. tmavých kalhot a světlého trika a tím nikdy nic nezkazíte.