Ekologická reklama? Nechte si potisknout látkové tašky

S ústupem klasických plastových tašek hledají lidé jiné alternativy. Právě proto jsou v poslední době oblíbené látkové tašky. Zkuste je vylepšit vlastním potiskem, logem či originálním obrázkem a máte na světě krásný reklamní materiál. A kde nabízí potisk reklamních tašek? To se dozvíte v článku.

Výhody látkových tašek

Látkové tašky jsou vhodné pro nošení nákupu, knih i čehokoliv jiného. Jejich hlavní předností je to, že se dají používat opakovaně a při zašpinění stačí skvrnu očistit, případně celou tašku šetrně vyprat. Navíc jde o ideální reklamní prvek. Zvolením vhodného motivu přiláká taška pohledy ostatních lidí, kteří si možná zapamatují vaši značku a budou ji dále vyhledávat. Dárek v podobě reklamní látkové tašky jistě potěší klienty i zaměstnance ve firmě.

Kvalitní barevný potisk

Pro originální látkové tašky si můžete vybrat vlastní barevný potisk na přání. K dispozici jsou různé technologie tisku. Jde o tisk přímými barvami, separační tisk a metodu v režimu CMYK. Jako podklad je možné zvolit si tašku o libovolné barvě. Běžný potisk má omezenou velikost, ale je zde i varianta tašky s potiskem po celé ploše. V takovém případě jsou však o něco delší termíny dodání, protože jde o komplikovanější zakázkovou výrobu. Zkuste si vytvořit orientační poptávku a získáte více detailů ohledně vašich specifických požadavků.

Jak si objednat potisk tašek či jiného textilu?

Objednání potisku reklamních tašek je velmi jednoduché. Stačí se podívat na stránky nabízející potisk tašek, vybrat si barevnou verzi tašky, velikost potištěné plochy a nahrát obrázek či logo. Kromě klasické tašky je možné z jedné přípravy potisknout i zvolený počet zádových vaků. Ty jsou v dnešní době také velmi oblíbené a představují skladnou alternativu k batohům.