6 věcí, kterým neodolá téměř žádná žena

Být single je fajn, ale ne na dlouho. Pokud vás samota zmáhá a potřebujete partnerku jako sůl, budou se vám hodit následující tipy. Možná jste vypadli ze cviku a netušíte, jak na sebe zaujmout ženu, která vám nedá spát. Naštěstí se nabízí spousta možností. Některým věcem neodolá téměř žádná dáma!

1. Udržovaný vzhled

Ne každý muž měl to štěstí, aby se narodil s charismatem George Clooneyho. Což ovšem neznamená, že pro druhé pohlaví nemůže být atraktivní. Chcete-li, aby se jí při pohledu na vás rozbušilo srdce, začněte o sebe dbát. Kombinace moderního účesu a stylového outfitu udělá své. A když uvidí, že se zpod kalhot rýsují pánské trenýrky STYX nebo spodky jiné prémiové značky, stoprocentně si pomyslí něco o vytříbeném vkusu.

2. Vousy

Ačkoliv úzce souvisí se vzhledem, stojí za zvláštní odstavec. Na otázku, proč si nechat narůst vousy, existuje jasná odpověď – ženy je milují a považují vousaté muže za mnohem sečtělejší, a tedy i přitažlivější než hladce oholené. Na zastřižení údajně nezáleží.

3. Smysl pro humor

Pamatujte si, že s hezkým mužem žena ráda stráví noc. S vtipným klidně celý život! Dámy totiž smysl pro humor považují za projev inteligence. Své o tom ví nejeden „sexy mozek“ – typ chlapa, který sice nevypadá jako Adonis, ale na svůj hbitý jazyk by měl mít zbrojní pas.

4. Empatie a srdečnost

Opět další dilema – chovat se jako „bad boy“, nebo se naopak projevit srdečně a empaticky? Pro zlé kluky mají ženy slabost, ale většinou si je nevybírají pro rodinný život. Záleží tedy na tom, zda vám jde pouze o románek, nebo to s ní myslíte vážně.

5. Peníze

Nemá smysl si nalhávat, že ženy neřeší finanční otázku. Řeší. A to tak, že hodně. Podvědomě si hledají muže, kteří jsou schopni zajistit nejen ji, ale také její potomky. Takže pokud ještě nemáte miliony na účtu, zapracujte na tom. Nebo si alespoň najděte slušně placenou práci!

6. Nepřístupnost

To, že jí dopřejete krátký pohled na vaše zbrusu nové značkové pánské trenky, by neměla brát jako znamení vaší dostupnosti. Když jí odepřete sex na prvním rande, ačkoliv vám dá jasně najevo, že by nebyla proti, budete ji mít v hrsti. Na druhou stranu proč odmítat – mělo by stačit, když se dostanete do pozice toho, kdo je přemlouván. Ne opačně!