Zabezpečení auta vás zbaví obav i nepříjemných překvapení

Každý, kdo si pořídí automobil alespoň občas přemýšlí nad tím, zda mu jej nemohou ukrást zloději. Obava je o to vyšší, pokud musíme vůz zaparkovat v „rizikové“ oblasti, kde jsou krádeže aut časté. Ať už máte lupiči žádaný vůz, jehož značka patří k často kradeným, nebo ne, je dražší či levnější, vždy se vyplatí investovat peníze do kvalitního zabezpečení auta. Přijít k místu, kde jste zaparkovali a nenajít jej tam je jedno z nejhorších překvapení, jaké může nastat. A to vyřizování pak kolem… to vše skutečně nestojí za to riskovat a čekat.

Moderní zabezpečení auta je naprosto spolehlivé

Dávno pryč jsou doby, kdy k zabezpečení auta stačila bezpečností uzamykatelná páka, jednoduchý alarm, natož tak „alarm na oko“, který měl případné lapky odradit. Zloději jdou s dobou a snaží se být chytřejší než výrobci zabezpečení. Naštěstí stále jsou typy zabezpečení, které váš vůz ochrání kdykoli a kdekoli.

Velmi důležité je co nejvíce zlodějům zkomplikovat krádež auta. Prodloužit dobu, po kterou se budou snažit vůz zcizit představuje velkou šanci, že budou od odcizení odrazeni. Delší doba krádeže také zlepšuje předpoklad pro dopadení zlodějů.

Na našem trhu jsou autoalarmy Pandora, které nabízí ucelený balíček zabezpečení vozu proti odcizení. Mimo jiné přináší SMART funkce a konektivitu pro pohodlí řidiče. Jde tedy o zabezpečení auta a SMART auto v jednom. Komfort kromě zabezpečení znamená dálkový start, ovládání pro nezávislé topení, odemknutí na dálku, informace o stavu auta, indikaci alarmu na klíči a jiné.

U autoalarmu Pandora dochází ke komunikaci mezi autem a klíčem na vyšší frekvenci, která není běžná a systém je tak odolný vůči rušičkám a čtečkám DO. Také je přítomno 128 bitové šifrování signálu z klíče do auta a zpět. Je-li Pandora imobilizér nepřítomen, dochází k blokování otevření auta a nastartování. Dojede-li ke ztrátě signálu z Pandora imobilizéru, auto bude bezpečně odstaveno. Také budete mít možnost sledovat a zajišťovat vůz na dálku přes mobilní aplikaci či telefonický servis např. v situaci, kdy vám bude Pandora klíč odcizen.

Zabezpečte váš vůz co nejdříve. Budete spát klidně, a navíc budete moci využívat mnohé vychytávky, které zaručeně oceníte.