Vydejte se v zimě na motorce po Evropě

Letním měsícům již odzvonilo a s tím i sezóně jízdy na motorkách u nás. Stroje tedy s největší pravděpodobností vytáhnete opět až na jaře. Nicméně abyste si čekání na příjemné počasí zkrátili, můžete se vydat do některé z jižních zemí a užít si jízdu na motorce tam.

Jižní země nabízí celoročně skvělé podmínky

Příznivci jízdy na motorce rozhodně nemusí v zimních měsících zoufat. Stačí se jen sbalit a vydat se do některé z jižanských zemí, kde si užijete skvělé podmínky, příjemně teplé počasí a nádherné cesty. Zároveň objevíte něco nového, poznáte jinou kulturu a budete odjíždět plni vzpomínek.

Organizovat takový výlet na vlastní pěst však může být poněkud náročné. V takovém případě se totiž budete potýkat s přemýšlením nad tím, jak do dané země nejlépe přepravit vaši motorku, případně jak si přímo na místě půjčit vhodný stroj.

Skvělou alternativou jsou proto výlety na motorce do zahraničí, které pořádá například motoškola Přijďte se projet. Nejen, že vám motorky půjčí přímo na místě, ale zajistí vám také ubytování, stravování a v některých případech také doprovodný program. Samozřejmostí je také naplánování rozmanitých tras, u nichž si přijdou na své jak začátečníci, tak i ostřílení jezdci. 

Do jakých destinací můžete vyrazit?

Zmíněná motoškola pravidelně pořádá nejrůznější motovýlety napříč celou Evropou. Popularitě se těší zejména jejich expedice do Španělska či Portugalska, kde můžete obdivovat krásu divokého oceánu, užívat si nádherné trasy a ochutnat i místní Portské ve vyhlášeném vinném sklípku. V rámci zájezdu je pro vás připraven i doprovodný program, v rámci kterého si užijete lekci surfování pod dohledem zkušeného trenéra.

Vydat se však můžete také do slunné Itálie, konkrétně do malebného Toskánska. I zde si užijete skvělé trasy na silnici i v terénu a navíc si vychutnáte typickou italskou pohostinnost. 

Pokud pro vás dovolená v zahraničí zrovna nepřipadá v úvahu, můžete se vypravit také na víkendový tréninkový kemp, kde si pod dohledem profesionálů vyzkoušíte jízdu na motokrosové trati Horní Újezd. Možností zkrátka a existuje spousta a je jen na vás, pro kterou z nich se nakonec rozhodnete.  

Více informací o motoškole Přijďte se projet najdete na www.prijdteseprojet.cz