V zimním období vyžaduje i automobil specifickou péči, navíc se neobejdete bez různých doplňků, jako jsou třeba sněhové řetězy. Současný trh je poměrně rozmanitý a vybrat si můžete také z pestré škály autochemie, samozřejmě by vám neměla chybět ani škrabka na sklo a textilní koberečky vyměňte za gumové.

Pokud hledáte internetový obchod, kde zakoupíte příslušenství pro svého plechového kamaráda, není nic jednoduššího než se obrátit na AUTOMAX. Působí jako velkoobchodní i maloobchodní firma s pestrou nabídkou autodoplňků a autokosmetiky.

Autochemie

Pozornost věnujte čištění a údržbě, a to i během zimních měsíců. Vozidlům totiž neprospívá všudypřítomná posypová sůl. Sníh, mráz a déšť dávají zabrat diskům. Jestliže chcete prodloužit životnost automobilu, autochemie vám v tom pomůže. Existují přípravky nejen pro exteriér, ale také pro interiér, takže si ošetříte kůži, plasty či skla.

Sněhové řetězy

Jestliže často cestujete do horských oblastí, případně bydlíte v místech, kde je nadměrná sněhová pokrývka, měli byste mít ve svém kufru sněhové řetězy. Používají se výhradně jen k jízdě na sněhu a při výběru dávejte pozor na velikost.

Autonabíječky a autobaterie

Vlivem mrazu často dochází k vybití baterie. Existují autonabíječky a autobaterie. V případě, že se baterie vybíjí jen občas, stačí ji jen nabít a používat nadále. V okamžiku, kdy je nezbytné nabíjet baterii denně, je na čase poohlédnout se po nové autobaterii.

Další nezbytné doplňky

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na škrabky na sklo. Pomohou vám, když vás překvapí ranní mráz. A ještě zvolte jako autokoberce gumové vaničky, neboť zachytí vodu z bot.

Nakupujte v e-shopu AUTOMAX. Samotná společnost na trhu existuje od roku 1992 a zásobuje řidiče po celé České republice autokosmetikou, doplňky i příslušenstvím. Zboží je kvalitní a cenově dostupné, hlavně je skladem. Pokud byste chtěli navštívit plně zásobenou kamennou prodejnu, tak ji již 30 let najdete v Hradci Králové.

Sdílejte