V autorizovaném servisu Škodovky najdete vždy pomocnou ruku

Pro české motoristy je to už zavedená klasika, když se řekne Škoda, každý z nich si jistě vybaví alespoň tři různé modely této mladoboleslavské automobilky. Jména jako například Kamiq, Rapid nebo Octavia jsou tradicí, která je pevně spojená i s moderním světem. A je možné, že už vlastníte několikátý model v řadě, takže vás Škodovka provází vlastně celým životem.

Dnes je v kurzu hlavně elektromobilita a Škoda dobře ví, jak v těchto trendech vykročit pravou nohou. Sama už přišla s prvním modelem na elektrický pohon. A když je k dispozici i kvalitní autorizovaný servis, jistě není co dodat!

Pohotová akce je vždy zaručena

Automobily nejsou dokonalé stroje, potřebují důkladnou údržbu, pravidelně dochází nejen k výměně paliva, ale také filtrů. Mnohdy pomůže preventivní prohlídka odhalit skrytý problém, který by jinak mohl do budoucna narůstat a hrozit výdaji na opravu v řádu desítek tisíc korun. Taková částka je přitom pro české domácnosti velmi vysoká.

Autoservis Škoda Praha se proto postará o každý svěřený vůz velmi důkladně. Výměna dílů s puncem originality, na které navíc dostane majitel vozu i letitou záruku, znamená klid v duši. Pokud chcete uspořit za každou cenu a dáte přednost neoriginálním dílům, může se stát, že budoucí výdaje výrazně vzrostou.

Vsaďte také na kvalitní reputaci

Automobil totiž není dětská stavebnice, ale velmi důmyslně propracovaná záležitost, kde musí vše sedět na sto procent. Proto je lepší, když se spolehnete na zkušené profesionály, kteří vědí, co dělají. Tradice, která navazuje i na legendu Škoda 1000 MB, je totiž opravdu dlouholetá. Pokud máte zájem, připravena je i šeková knížka, která umožní až dvacetiprocentní úsporu nákladů za servis, připravena je pro starší modely značky, co už bez nadsázky v 21. století dobyla celý svět!