Šetříme palivem, aneb Moje auto chce tablety!

Dnes na cestách denně potkáváme opravdu velké množství aut. Všechna tato auta potřebují k svému pohonu mimo jiné také palivo. Nafta i benzín sice nyní klesly na poměrně příjemné ceny, avšak dokážete si představit, že budete jezdit ještě levněji? Pěkná představa, kterou lze realizovat.

Nízká spotřeba díky tabletám

V dnešní době lidé dělají mnoho výzkumů, aby stále hledali nějaká zlepšení. A samozřejmě, že se jim to celkem daří, protože díky jednomu z těchto výzkumů přišla na svět tabletka, která vám ušetří palivo. Ano, podobně jako i my lidé užíváme léky na tlak, na srdce a podobně, tak budeme maličkou tabletu dávat i svým autům a díky tomu nás odmění menší spotřebou. Je to speciální tableta, která má v sobě super látku, díky které je auto mnohem lepší, protože její kouzlo není jen ve spotřebě.

Tip: Pokud hledáte jinou a ekologickou úsporu při provozu vašeho vozu, ideálním řešením je přestavba na LPG.

Jsme ochránci životního prostředí

Tato tableta bude zázrakem nejen pro šetřílky, ale také pro ochránce životního prostředí. Protože je dokázáno, že když tuto tabletu dáte svému autu, tak se sníží i vaše znečištění. Nejvíce se to projeví na kouřivosti auta, ale samozřejmě, že to zlepšuje i emise, protože díky ní se trocha škodlivých látek rozpustí anebo shoří, takže nebudete nejen šetrní, ale i ekologičtí, což se rozhodně cení.

Spousta kouzel v malé kuličce

Mnoho z vás se asi bude divit, avšak tato tableta v sobě skrývá ještě další kouzla. Tentokrát jsou myšleny její schopnosti, co se týče ochrany a opotřebováním vašeho auta. Protože funguje perfektně, nic nezanáší, ale naopak pomáhá promazávat. Navíc díky ní budete lépe startovat, protože lépe hoří, takže dojde rychleji k dané reakci.

Kde tableta patří?

Teďka mnozí jistě přemýšlí nad tím, kde vůbec tabletu dát, aby jí auto přijalo. Je to velmi jednoduché, prostě tableta se musí rozpustit v tekutině. A jediná možná tekutina je nafta či benzín. Takže poté, co si natankujete plnou nádrž, dáte do ní tabletu, chvíli počkáte a pak budete jezdit šetrně, k vaší peněžence, přírodě i k vlastnímu vozidlu. Pravdou je, že každé auto má jinou velikost nádrže, a tak se udává, že jedna tableta stačí na třicet litrů nafty či čtyřicet litrů benzínů. Je to možná trochu nepraktické pro velké auta či autobusy, která mají opravdu objemné nádrže, a tak nemusíte využít přímo tabletu, protože existuje také tekutá obdoba.

Zde jsme také psali jak ušetřit s LPG.

Já tu tabletu chci!

Pravdou je, že mnoho lidí jsou z počátku velmi nedůvěřiví, zejména kvůli tomu, že tyto tablety nejsou úplně nejlevnější. Avšak vedle nich je spousta takových, kteří jsou zvědaví a dokážou si spočítat, že když si koupí tabletu za padesát šest korun, která jim sníží spotřebu paliva v průměru o deset procent, tak se jim to vyplatí a kontaktují distributora.

I malé tablety dokážou vytvořit velké kouzlo. A už jste někdy dávali tabletky autu? Nejvyšší čas to vyzkoušet.