Půjčení dodávky je výhodnější než koupě

Stěhování bytu pouze za pomocí osobního vozu je často prakticky nemožné, případně extrémně pracné a zdlouhavé. Samozřejmě, že člověk může použít pomocníky ve formě tažného vozíku, respektive střešní zahrádky.

Ovšem ani v takovém případě nejde o nic snadného. Hlavně pro nábytek je potřeba přeci jen něco většího, ideálně dodávka.

Kde si dodávku půjčit?

Nejlepší možností je samozřejmě mít příbuzné či kamaráda, který odpovídající dodávku vlastní. Člověk pak nemusí většinou platit za nic jiného než za benzín. Ne každý však tento druhem vozu disponuje. Navíc nejsou ke stěhování vhodné úplně všechny dodávky. Mnohé verze jsou prostě příliš malé.

Proto je nakonec lepší obrátit se na profesionály v podobě společnosti Van2go. Ta sice provádí pronájem dodávek – Praha, ale své služby nabízí zároveň i v moravskoslezské metropoli. Rozdíly jsou však pouze v lokalitě, jelikož půjčovna dodávek – Ostrava nabízí víceméně stejné podmínky jako v případě pražské pobočky.

Otevírací doba? Ta neexistuje

Jaká je nejlepší otevírací doba? No přece ta neexitující. Van2go neotevírají ani nezavírají. Mají totiž otevřeno nonstop, což se může hodit, když nemá člověk čas přes den. Také v nočních hodinách je možné provést pronájem, případně vrátit zapůjčené vozidlo.

Jen je dobré pamatovat na to, že v takový čas není v autopůjčovně tolik lidí jako při denním provozu, takže je potřeba mít chvíli strpení. Tuto malou nepříjemnost je však možné zcela odstranit, a sice včasným zavoláním. Stačí jeden krátký telefonát s požadavky a na dané pobočce se vše předem připraví, aby klient nemusel zbytečně čekat.

Vozový park

Každá kvalitní autopůjčovna musí disponovat opravdu dobrým vozovým parkem. Ani toto ve Van2go nikdo nepodceňuje. Právě naopak. Dodávky, které jsou v největším zápřahu, jsou dříve vyřazované a nahrazované novými.