Každý jednou za čas potřebuje jednorázově odvézt větší množství břemen, avšak mnohdy nemá jak. Většina našinců totiž vlastní pouze osobní auto, kam se běžně skříně nebo objemné elektrospotřebiče nevlezou. A často nepomůže ani možnost použít tažný vozík.

K tomuto účelu jsou zdaleka nejlepší dodávky. Do vhodného modelu se vleze takřka jakékoliv bytové vybavení bez nutnosti příliš improvizovat. Kupovat si však kvůli jednomu dni v roce dodávku je pochopitelně nesmysl. Mnohem ekonomičtější je si vůz prostě pronajmout.

Dobré ceny

Specializovaných půjčoven dodávek je v našich končinách poměrně dost, nicméně mnoho z nich má už tak docela vysoké základní ceny a často si k tomu ještě účtují kilometry navíc, takže se zákazníkovi i jednodenní pronájem docela prodraží.

S takovýmito praktikami se klient v MAXI půjčovně rozhodně nesetká. Veškerá jednání jsou přímá a maximálně transparentní. Co se finanční stránky týče, určitě se nejedná o žádnou divočinu, naopak. Cena pronájmu na jeden den začíná na 600,- Kč, což je v porovnání s konkurencí velmi dobrá nabídka.

Žádné bloudění díky GPS

Pro zapůjčení dodávky u MAXI autopůjčovny stačí mít jen relevantní řidičské oprávnění. Žádné povinné ručení a další běžné povinnosti, jež standardně souvisejí s motorovými vozidly, zákazník neřeší. Ten si jen vybere vůz a může vyrazit.

Příjemným bonusem u autopůjčovny MAXI je i možnost využít v každém pronajatém vozidle GPS. Tento moderní naváděcí systém zajistí, aby zákazník příliš nebloudil. Navigace je vysoce intuitivní a přesná zároveň, díky čemuž dokáže každého řidiče navést přesně do cíle.

Perfektní technický stav

Veškeré dodávky určené k pronájmu jsou samozřejmě v dokonalém technickém stavu. Je to dáno nejen pravidelnými servisními prohlídkami, ale zároveň také stářím všech vozidel. Věk dodávek u MAXI autopůjčovny dosahuje maximálně tří let. Většinou jsou však stroje mladší.

Sdílejte