Pronájem dodávky vyjde samozřejmě levněji než koupě

Každý jednou za čas potřebuje jednorázově odvézt větší množství břemen, avšak mnohdy nemá jak. Většina našinců totiž vlastní pouze osobní auto, kam se běžně skříně nebo objemné elektrospotřebiče nevlezou. A často nepomůže ani možnost použít tažný vozík.

K tomuto účelu jsou zdaleka nejlepší dodávky. Do vhodného modelu se vleze takřka jakékoliv bytové vybavení bez nutnosti příliš improvizovat. Kupovat si však kvůli jednomu dni v roce dodávku je pochopitelně nesmysl. Mnohem ekonomičtější je si vůz prostě pronajmout.

Dobré ceny

Specializovaných půjčoven dodávek je v našich končinách poměrně dost, nicméně mnoho z nich má už tak docela vysoké základní ceny a často si k tomu ještě účtují kilometry navíc, takže se zákazníkovi i jednodenní pronájem docela prodraží.

S takovýmito praktikami se klient v MAXI půjčovně rozhodně nesetká. Veškerá jednání jsou přímá a maximálně transparentní. Co se finanční stránky týče, určitě se nejedná o žádnou divočinu, naopak. Cena pronájmu na jeden den začíná na 600,- Kč, což je v porovnání s konkurencí velmi dobrá nabídka.

Žádné bloudění díky GPS

Pro zapůjčení dodávky u MAXI autopůjčovny stačí mít jen relevantní řidičské oprávnění. Žádné povinné ručení a další běžné povinnosti, jež standardně souvisejí s motorovými vozidly, zákazník neřeší. Ten si jen vybere vůz a může vyrazit.

Příjemným bonusem u autopůjčovny MAXI je i možnost využít v každém pronajatém vozidle GPS. Tento moderní naváděcí systém zajistí, aby zákazník příliš nebloudil. Navigace je vysoce intuitivní a přesná zároveň, díky čemuž dokáže každého řidiče navést přesně do cíle.

Perfektní technický stav

Veškeré dodávky určené k pronájmu jsou samozřejmě v dokonalém technickém stavu. Je to dáno nejen pravidelnými servisními prohlídkami, ale zároveň také stářím všech vozidel. Věk dodávek u MAXI autopůjčovny dosahuje maximálně tří let. Většinou jsou však stroje mladší.