Proč se vyplatí investice do autopotahů


 

Látkové sedačky jsou velmi náchylné k rychlému znečištění a zdaleka se to netýká jen sedacích souprav v domácnosti. Naprosto stejně choulostivé jsou také sedačky v autě. Látkové sedačky jsou velmi častou a oblíbenou formou potahu, zejména díky dobré cenové dostupnosti, ale jak docílit toho, aby vaše autosedačky nevypovídaly o tom, koho vozíte a co jste v autě vy nebo vaše děti jedli.

Jaké autopotahy si vybrat?

Kromě pravidelného čištění a tepování, které byste měli vždy provádět pouze speciálními přípravky k tomuto účelu určenými, máte také možnost pořízení výměnných autopotahů. Jejich údržba je velmi snadná, protože autopotahy můžete jednoduše sundat a vyprat. Montáž autopotahů je velmi snadná, jen si dejte pozor na správné natažení a dokonalé vypnutí látky. Tuto část si usnadníte, pokud si vyberete autopotahy na míru. Jestliže si zvolíte autopotahy univerzální, pak budete mít s montáží zřejmě trochu více práce, ale pořád to není nic, co byste sami nezvládli. Jen si budete muset dát více záležet na bezchybném natažení potahu. Dnes nabízené univerzální autopotahy jsou ve většině případů vhodné i do vozů s bočními airbagy. Na výběr je mnoho barevných provedení a stejně tak si můžete vybírat také z řady různých materiálů.

Autopotahy přesně podle vašich představ

Na stránkách www.vopi.cz/autopotahy/ si můžete jednoduše vybrat autopotahy, které budou nejlépe odpovídat vašim představám a potřebám. Samozřejmostí je výběr autopotahů jak na přední, tak na zadní sedadla a také celé sady. Nechybí zde ani kategorie speciálních autopotahů, kterou ocení zejména řidiči jezdící delší trasy, zde najdete zejména autopotahy vyhřívané nebo masážní a nechybí ani autopotahy pro řidiče dodávek a kamionů. Autopotahy jsou zároveň ideálním dárkem pro řidiče. U modelů na míru máte navíc jistotu, že autopotah bude dokonale sedět a respektovat všechny specifika sedaček.