Nová Škoda Octavia je nádherou a skvostem, navazujícím na tradici značky

Má celou řadu předchůdců a následovníků, v automobilovém průmyslu je už zavedeným pojmem a kdo by jí neznal, vystavil by se žertům ze strany ostatních řidičů. Vždyť přece Škodovka je tak slavná, že s ní jezdí snad po celém světě! Čtvrtá generace Octavií nabídne větší zavazadlový prostor, ale hlavně pak zbrusu nový interiér, který jde v maximální možné míře vstříc moderním technologiím. Necháte se zlákat k prohlídce a třeba i malé testovací projížďce?

Jeden tablet vládne všem aneb sladěné ovládání

Naprostý přehled pro řidiče, mnohem jednodušší ovládání. Větší tablet, na kterém bude všechno důležité, i o tom je nová Škoda Octavia! Ergonomická vyhřívaná sedadla nabídnou komfortní oporu páteři a moderní elektronika se postará i o bezpečnost provozu na silnicích.

Asistent vyhýbání a také takzvaný Front Assist, jenž upozorní na blížící se chodce, za volantem se budete cítit bezpečně, a to i když nepatříte kupříkladu mezi bývalé elitní piloty Formule 1. Když se k tomu přidá velkorysý prostor pro zavazadla, který se navýšil ve čtvrté generaci Octavie na celých 640 litrů, jistě není co řešit…

Cenová hladina závisí i na zvolené výbavě

A jaké jsou tedy vlastně ceny nové Škody Octavia? Ceník začíná těsně pod hranicí 600 tisíc korun, ale může se v kategorii 2,0 TDI/110 kW vyšplhat ještě o dalších 150 tisícovek. Ve standardní výbavě nechybí šestnáctipalcová kola z lehké slitiny, sedmička airbagů, dětské pojistky nebo LED světlomety, které jsou pro opravdu moderní vozy důležitým prvkem.

Pokud jde o kola, k dispozici jsou dokonce až devatenáctipalcové disky, stačí si jen vybrat! Jemné boční linie, dynamika na každý pád, úzká světla a intuitivní přístrojová deska, seznamte se s Octavií s pořadovým číslem čtyři!