Jak prodat ojeté auto? Vyzkoušejte výkup ojetých aut!

Pokud jste se rozhodli investovat do nového automobilu, s velkou pravděpodobností přemýšlíte nad tím, jak se co nejrychleji zbavit toho stávajícího. Proces prodeje je skličující i časově náročný, a proto je někdy lepší obrátit se na specializovanou společnost, která se zabývá výkupem ojetého automobilu. Nicméně dávejte si pozor, aby vám nabídla adekvátní ohodnocení ojetého vozidla. V následujících řádcích vám prozradíme, jakého odborníka oslovit.

V první řadě zapomeňte na klasické autobazary, protože nakupují za extrémně nízkou cenu a prodávají za vysokou. Za ojetý automobil vám poskytnou co nejméně peněz. Vzhledem k tomu, že zaměstnávají obchodníky, přesvědčí vás, abyste jim své vozidlo prodali, a to i výrazně pod cenou. Spíše oslovte společnost Auto výkup s.r.o., která působí nejen v hlavním městě, ale i ostatních částech republiky. Výkup ojetých aut v současné době není nic neobvyklého.

Jak probíhá výkup vozidel?

Kontaktujte prodejce a nechejte ho prohlédnou si automobil, přičemž poté se dohodnete na ceně. Většina autobazarů prahne spíše po relativně nových modelech a nemají až tak velký zájem o starší vozidla s vysokým počtem najetých kilometrů, ale to není případ společnosti Auto výkup s.r.o.

Odborník z týmu této společnosti stanoví přiměřenou cenu vozidla, přičemž zohledňuje hned několik parametrů. Pro získání přesného odhadu potřebuje informace jako značku a mode, počet najetých kilometrů, výbava a technický stav. Poté vám bude přes internet vypočtena přibližná prodejní hodnota, ale konkrétní částku vám odborník řekne až při osobním setkání, protože ne všechny vlastnosti je možné zohlednit přes fotografie.

Velkou výhodou je, že nemusíte čekat, než se vám ozve nějaký kupující. Peníze máte vyplaceny ihned v hotovosti, a tak výkup ojetých aut dokonale splní váš požadavek na co nejrychlejší prodej.