Jak neprohloupit při pořízení ojeté dodávky?

Potřebujete dodávku a budete ji využívat tak často, že se vám nevyplatí občasný pronájem? Pokud vám rozpočet neumožňuje pořízení nového auta, budete muset navštívit autobazar užitkových vozů. S ohledem na vytížení dodávek při jejich provozování buďte na pozoru. Najít starší dodávku v ucházejícím technickém stavu je mnohem těžší, než jak je tomu u osobního vozu.

Vezměte si s sebou někoho, kdo dodávkám rozumí

Cílem bazaristů je prodat, často za každou cenu. Prodejce se vám bude snažit namluvit spoustu věcí, a proto je vhodné zavítat do autobazaru s někým, kdo vám vybranou dodávku „proklepne“. Nemáte-li po ruce známého, sdělte prodejci, že chcete s užitkovým vozem do nezávislého servisu. Solidní autobazar nebude cukat a bez problémů vám vozidlo ke kontrole zapůjčí.

extramuz.cz_dodavky-gruber_cz_01

Samozřejmostí by měla být testovací jízda, v rámci které prověříte jízdní vlastnosti dodávky. Nabídněte prodejci, že spotřebované palivo zaplatíte. Pravděpodobně s úsměvem odmítne a nechá vás vozidlo projet na vlastní náklady.

Neriskujte a obraťte se na ty nejlepší

Chcete-li předejít zbytečným komplikacím, zavítejte do renomovaného autobazaru, který vám nabídne doživotní záruku na původ vozidla. K vyhlášeným prodejcům patří největší pražský autobazar užitkových vozů AUTO GRUBER.

extramuz.cz_dodavky-gruber_cz_02

V nabídce najdete široké spektrum dodávek ve velmi dobrém technickém stavu. Na vozy se nevztahují žádné finanční závazky a nejsou blokovány magistrátem. Autobazar nabízí nejen prodej užitkových vozů, ale také přijímá osobní i užitkové vozy do komisního prodeje. Nenajdete-li v nabídce vyhovující dodávku, zajistí pro vás dovoz odpovídajícího vozidla.

Aktuální nabídku užitkových vozů a další informace najdete na www.dodavky-gruber.cz.