Dovolená obytným autem: Nevšední zážitek pro celou rodinu

Chcete se blýsknout před rodinkou? Vezměte ji na nezapomenutelnou dovolenou. Tentokrát se ovšem neponese v monotónním duchu v hotelovém rezortu. Dokažte svým nejbližším, že jako hlava rodiny dokážete naplánovat jedinečný trip po zajímavých místech. Blýskněte se špičkovým obytným vozem, který výbavou hravě konkuruje luxusnímu penzionu. Že nemáte po kapsách zbytečný milion? Nevadí, to za vás vyřeší půjčovna obytných vozů.

Nejnovější modely jsou spolehlivé, kvalitní a skvěle vybavené

Zapomeňte na obytňáky, se kterými za komančů cestovali minulé generace. Moderní obytná auta nabízí nevídaný luxus. Tedy alespoň ta, která vyrábí renomovaná německá firma Hymer s tradicí od roku 1958. Prestižní značka uspokojí nejnáročnější zákazníky, a to jak výbavou, tak i kvalitou zpracování, designem a jízdními vlastnostmi.

extramuz.cz_obytnaautapraha_cz_01

Vyberte si to nejlepší a užijte si karavaning naplno

K naprosté špičce patří polointegrovaný obytný vůz Carado T447. V podstatě jde o přestavěný nový model vozu Fiat Ducato, jehož užitková verze se dočkala velmi dobrého hodnocení. S Caradem však stavební materiál převážet nebudete. Tento mobilní hotel poskytuje zázemí až pro pět osob a disponuje manželskou postelí (zadní část vozu) a spouštěcí postelí v přední části vozu.

extramuz.cz_obytnaautapraha_cz_02

V Caradu T447 vám nic chybět nebude. Jídlo připravíte na vařiči s třemi plotnami a zásoby si schováte do velké lednice s odděleným mrazákem. Nedílnou součástí výbavy je klimatizace (motorová za jízdy, nástavbová při kempování), extrémně velká garáž, markýza, venkovní osvětlení, WC a sprcha, nosič pro jízdní kola, sejf pro uzamčení cenných věcí, plochá televize s DVD a další příslušenství, které se vám bude hodit.

extramuz.cz_obytnaautapraha_cz_03

Tak na co ještě čekáte? S obytným autem procestujete třeba celou Evropu. Stačí nasednout, chopit se volantu a vyrazit!